Koszulki

Post Reply
User avatar
pzygmunt
Posts: 6871
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Thu Jan 04, 2018 12:17 pm

Niestety koszulki jeszcze do Was nie zostały wysłane. Utknęły u dostawcy. Jak tylko do mnie dotrą to do Was wysyłam.
User avatar
pzygmunt
Posts: 6871
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Wed Jan 10, 2018 3:26 pm

Koszulki dopiero dzisiaj do mnie dotarły. Jutro wysyłam do Was. Kto nie dosłał numeru telefonu dla kuriera ma jeszcze szansę to dzisiaj zrobić ;)
kris.gie
Posts: 148
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Thu Jan 11, 2018 12:57 pm

No to już niedługo będzie szpan :D
andrzejano
Posts: 259
Joined: Wed Aug 30, 2017 8:47 am

Fri Jan 12, 2018 12:03 pm

Koszulkę otrzymałem pocztą .Dziękuję serdecznie .
Będę teraz szpanował.
Pozdrawiam
User avatar
michael
Posts: 969
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Fri Jan 12, 2018 12:11 pm

Mi też już żona zaalarmowała, że coś przyszło od AC Software :D
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
User avatar
pzygmunt
Posts: 6871
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Sat Jan 13, 2018 2:40 pm

Jeżeli ktoś jeszcze chce koszulkę to można się zgłaszać. Kilka jeszcze mi zostało ;)
Gucio2607.
Posts: 430
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Sat Jan 13, 2018 3:37 pm

to ja poprosze
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
User avatar
pzygmunt
Posts: 6871
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Sat Jan 13, 2018 3:39 pm

Gucio2607. wrote:
Sat Jan 13, 2018 3:37 pm
to ja poprosze
Imię i Nazwisko, Adres, nr tel dla kuriera (o ile nie wyjdzie pocztą), rozmiar i kolor na priv-a
siba
Posts: 96
Joined: Mon Feb 06, 2017 4:01 pm
Location: Kraków

Sat Jan 13, 2018 3:41 pm

Do mnie jeszcze nie dotarła ale oczekuję na nią z niecierpliwością ;)
User avatar
wojtas567
Posts: 1778
Joined: Sun Apr 03, 2016 7:16 pm
Location: Olsztyn

Mon Jan 15, 2018 3:40 pm

Dotarła :)
Dzięki bardzo
Pozdrawiam
Wojtek
Post Reply