Koszulki

GOLDEN
Posts: 35
Joined: Sat Nov 04, 2017 4:45 pm

Thu May 31, 2018 9:14 pm

Witam.

Gdyby jeszcze była zielona XXL to bym się pisał.

pozdrawiam
GOLDEN!!!
User avatar
pzygmunt
Posts: 5677
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Fri Jun 01, 2018 7:40 am

GOLDEN wrote:
Thu May 31, 2018 9:14 pm
Witam.

Gdyby jeszcze była zielona XXL to bym się pisał.

pozdrawiam
GOLDEN!!!
Wyslij adres na priv-a
rura71
Posts: 3
Joined: Mon Mar 05, 2018 9:38 pm

Fri Jun 01, 2018 8:54 am

Gdyby była dostępna jeszcze XL to byłbym wdzięczny!
User avatar
pzygmunt
Posts: 5677
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Fri Jun 01, 2018 8:56 am

rura71 wrote:
Fri Jun 01, 2018 8:54 am
Gdyby była dostępna jeszcze XL to byłbym wdzięczny!
j.w.
kaf86
Posts: 1
Joined: Mon Nov 13, 2017 6:20 pm

Mon Jun 04, 2018 11:17 am

Wielkie dzięki za koszulkę:)
MMarcin
Posts: 67
Joined: Fri Sep 08, 2017 6:38 am

Mon Jun 04, 2018 2:32 pm

Moja też dotarła.
Dziękuję.
flowerek
Posts: 85
Joined: Tue Mar 06, 2018 2:24 pm

Mon Jun 04, 2018 4:17 pm

Dziękuję do mnie też dotarła przesyłka.
Z dumą będę nosił...w końcu dzięki supli (mam na mysli spoleczność na forum) sam uruchomilem jak dotąd 11 szt srw01, 1 szt. smart socket, 1 szt. touch, 7 szt. sonoff w różnej konfiguracji (brama, furtka, sterowanie ogrzewaniem podlogowym...) i co najwazniejsze to działa 😁
rura71
Posts: 3
Joined: Mon Mar 05, 2018 9:38 pm

Mon Jun 04, 2018 9:10 pm

Koszulka jest. Dzięki! I do dalszej pracy większa ochota, a planów jeszcze sporo.
besix
Posts: 263
Joined: Sun Mar 20, 2016 9:51 pm

Tue Jun 05, 2018 7:26 am

Ja też bardzo dziękuję za przesyłkę :)
User avatar
slawek
Posts: 2171
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:48 pm
Location: Biała Podlaska

Tue Jun 05, 2018 1:53 pm

Do mnie też dotarły - dzięki ;)
Gdy wszystkie możliwe sposoby zawiodą - pozostaje przeczytać instrukcję...
Post Reply