ZAMEL - Mikołaj

User avatar
Ernest
Posts: 148
Joined: Tue Oct 04, 2016 6:37 am

Thu Dec 07, 2017 12:06 pm

Hej,

Zgodnie z obietnicą wykorzystując wspaniałe narzędzie random.org wylosowałem osoby


Wszystkich zwyciezców proszę o przesłanie adresu i numeru na priv. Jutro wysyłka.

Gratuluje :)

Pozdrawiam Ernest
Attachments
random.png
random.png (51.49 KiB) Viewed 1387 times
sdsi
Posts: 101
Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am

Thu Dec 07, 2017 12:27 pm

Gratulacje dla szczęściarzy :)
bicker
Posts: 345
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:18 am

Thu Dec 07, 2017 12:50 pm

gratuluje ... :)
kris.gie
Posts: 138
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Thu Dec 07, 2017 1:01 pm

Dzięki Mikołaju :D
User avatar
shimano73
Posts: 750
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Thu Dec 07, 2017 1:13 pm

Dziekuje Mikołaju , Ty wiedziałeś ze byłem grzeczny 😁
0xFF
Posts: 307
Joined: Sat Feb 20, 2016 8:54 pm

Thu Dec 07, 2017 1:29 pm

Ustawka.
Serwer poza granicami kraju, nie wiadomo jakie wrogie siły mają do niego dostęp...
szym3k
Posts: 117
Joined: Mon May 15, 2017 10:32 am

Thu Dec 07, 2017 1:33 pm

oo, ale super, już podsyłam adres na pw :)
t0mek
Posts: 38
Joined: Sat Dec 02, 2017 11:24 am

Thu Dec 07, 2017 2:43 pm

To nie tak - odwróć kolejność :lol:
Jeszcze będzie tak że ostatni będą pierwszymi 8-) :lol:
Pozdrawiam
Tomek
Lupa
Posts: 18
Joined: Sun Oct 22, 2017 12:05 pm

Thu Dec 07, 2017 9:16 pm

tutaj znowu rozdają a obiecanych kuponów rabatowych dalej nie ma :(
magx2
Posts: 279
Joined: Wed May 17, 2017 1:27 pm
Contact:

Thu Dec 07, 2017 9:29 pm

Lupa wrote:
Thu Dec 07, 2017 9:16 pm
tutaj znowu rozdają a obiecanych kuponów rabatowych dalej nie ma :(
Pierwsza tura dostała kupony :)
Post Reply