Fibaro - Nice

Post Reply
wojtas567

Fri Jul 13, 2018 1:01 pm

Pozdrawiam
Wojtek
Lucas

Mon Jul 16, 2018 12:02 pm

Ja tam się chyba nie cieszę. Przez lata byłem zafascynowany (wróć, podekscytowany) tym systemem i może nadal jestem. Filmiki na YT oglądałem po kilkanaście razy choć wiem, że w większości był to dobry marketing (bo z działaniem podobno różnie), a wiele pokazywanych funkcjonalności było dopiero w planach. Wizualnie wiele rzeczy podobało mi się w Fibaro, ale ja tak mam - lubię gadżety :D
Absolutnie nie mam nic przeciwko Nice, ale pewnie z czasem to, co kosztowało w Fibaro 250 zł teraz będzie 500 z hakiem...
rodis

Mon Jul 16, 2018 9:05 pm

No właśnie - Czy taki Nice, będzie zainteresowany inwestycjami w Supla, skoro kupił zupełnie inną technologię? Trochę to wątpliwe aby Nice SPA (centrala) pozwoliła lokalnej spółce Nice rozwijać choćby moduł Nice WiFi.
Natomiast z ciekawości przyglądam się produktom Fibaro i porównuję do Supla i jestem zaskoczony szeroką funkcjonalnością Supla w porównaniu do Nice (zważywszy jak młody to jest projekt w porównaniu z Fibaro). Natomiast stylistyka Fibaro jest nie do pobicia.
Ale z bliska, gdy porównuję bardzo podobne zastosowania i konfiguracje, to wychodzi cały szereg niedociągnięć Fibaro. Chciałbym aby projekt Supla nie kopiował ich błędów w kształtowaniu UI aplikacji mobilnej, czy funkcjonalności kamer.
besix

Mon Jul 16, 2018 10:08 pm

Ceny pewnie nie podskoczą znacząco, bo zje je konkurencja, ale szkoda bo, było nasze, a teraz znów jakiś Włoch się będzie chwalił , że taki miał super pomysł. Tak się dzieje z projektami , które tworzą ludzie z ambicjami , a ich szefami są pseudo bismesmeny .Nie mylić z biznesmenami .
Post Reply