Shelly 1

feszter
Posty: 95
Rejestracja: pn lip 30, 2018 7:36 pm

Zajmujesz 8 mbit, kolejne 8 zostaje niezapisane, to czemu miała by być jakaś awaria?
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Dla tych co się męczą z upychaniem w puszce modułów jak ja :D

Przedstawiam Wam mój nowy sposób na montaż. Zawsze męczyłem się z upychaniem ich w puszce, a moduł przygotowany jak na tym zdjęciu wchodzi w puszkę jak w masło :D

Taki lifehack :geek:
Załączniki
shelly.jpg
shelly.jpg (50.73 KiB) Przejrzano 4160 razy
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sibikk
Posty: 366
Rejestracja: pn lis 07, 2016 12:42 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Jak ze stabilnościa tego modułu? Jak to jest że kosztuje az tyle mniej od ZAMELA?
PS ma ktoś do odsprzedania jedną sztukę?
Obrazek
feszter
Posty: 95
Rejestracja: pn lip 30, 2018 7:36 pm

Zamówiłem 4 szt., lada dzień powinny być u mnie. Odsprzedam po kosztach 2 szt (60zł z wysyłką listem poleconym za 1szt).
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Sibikk pisze: śr gru 12, 2018 5:57 pm Jak ze stabilnościa tego modułu? Jak to jest że kosztuje az tyle mniej od ZAMELA?
PS ma ktoś do odsprzedania jedną sztukę?
Posiadam zamontowane 4 takie moduły. Pracują póki co tydzień czasu stabilnie.
Jeżeli już miałbym się do czegoś przyczepić to po podłączeniu zasilania bardzo delikatnie piszczą, ale po włożeniu ich do puszki pisk jest kompletnie nie słyszalny.
Z zalet to:
- stosunkowo niska cena,
- łatwość programowania - bez rozwalania obudowy,
- łatwość montażu z uwagi na małe gabaryty
- bezpotencjałowe wyjścia przekaźnika
- wybór zasilania zworką 12-24V lub 110-230V
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
krzysztof_d
Posty: 22
Rejestracja: czw lis 23, 2017 7:05 am

Czy Shelly 1 można sterować włącznikiem bistabilnym poprzez Multiboard?
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

krzysztof_d pisze: pt gru 21, 2018 9:01 am Czy Shelly 1 można sterować włącznikiem bistabilnym poprzez Multiboard?
Tak
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 830
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

W piątek przyszedł mój pierwszy Shelly 1. Pierwsza rzecz po otwarciu pudełka to miłe zaskoczenie. Myślałem, że będzie większy :)
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1772
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

michael pisze: pn gru 10, 2018 11:51 am Dla tych co się męczą z upychaniem w puszce modułów jak ja :D

Przedstawiam Wam mój nowy sposób na montaż. Zawsze męczyłem się z upychaniem ich w puszce, a moduł przygotowany jak na tym zdjęciu wchodzi w puszkę jak w masło :D

Taki lifehack :geek:
Żółto-zielony przewód? Wiem że się czepiam ale ten kolor jest zarezerwowany tylko dla przewodu ochronnego - sorry zboczenie zawodowe
Obrazek
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 830
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Głupie pytanie, ale chciałem przy weekendzie pobawić się moim Shelly 1, co by nie leżał w pudełku bezczynnie :) i przez ten rysunek w sieci zacząłem się zastanawiać nad prawidłowym podłączeniem. Mam wersję v3 (co prawda są dwie naklejki, bo na opisie pinów jest Shelly 1 v2, ale jest druga naklejka v3 na obudowie). Podobno v2 podłączało się inaczej niż v1, a w dołączonej instrukcji jest właśnie ten przekreślony schemat.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”