Sonoff Pow wyłącznik WiFi z pomiarem mocy

PLF10T
Posts: 196
Joined: Sun May 22, 2016 6:24 pm

Fri Dec 09, 2016 8:16 am

Czy jest (lub jest planowane) oprogramowanie dla

http://elty.pl/pl/p/Sonoff-Pow-wylaczni ... -mocy/1870

?
User avatar
nowy1
Posts: 322
Joined: Fri Jul 01, 2016 11:51 am
Location: Warszawa

Fri Dec 09, 2016 2:58 pm

PLF10T
Posts: 196
Joined: Sun May 22, 2016 6:24 pm

Fri Dec 09, 2016 3:03 pm

Nie, to nie jest ten model (choć podobny zewnętrznie). Sam wyłącznik pewnie jest identyczny, ale model, o który pytam dodatkowo wykonuje pomiary pobieranej mocy przez podłączane urządzenie. To jakoś potem trzeba obsłużyć przez program i wizualizować w Supla Cloud.
PLF10T
Posts: 196
Joined: Sun May 22, 2016 6:24 pm

Sat Dec 17, 2016 10:12 pm

Podbijam temat/pytanie.
User avatar
pzygmunt
Posts: 5710
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Dec 19, 2016 10:01 am

Jest w planach
kabal
Posts: 1
Joined: Fri Jul 28, 2017 12:14 pm

Fri Jul 28, 2017 12:17 pm

Witam,
Właśnie tego Sonoff POW mi też brakuje w Supla. Jak tam prace?
User avatar
pzygmunt
Posts: 5710
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Fri Jul 28, 2017 12:25 pm

Czeka to w kolejce
kris.sg
Posts: 100
Joined: Mon Aug 07, 2017 8:08 pm
Location: Przezchlebie

Tue Nov 14, 2017 4:59 pm

witam
czy ruszylo cos w temacie softu pod suple
lezy mi pare sztuk sonoff pow fajnie byłoby je uzyc :)

pozdrawiam
Kris
Szym
Posts: 1
Joined: Thu Dec 14, 2017 11:39 am

Thu Dec 14, 2017 11:49 am

Kiedy mozna sie spodziewac supli do obslugi Sonoff Pow?
djack2017
Posts: 165
Joined: Mon Nov 27, 2017 7:36 am

Fri Dec 22, 2017 12:36 pm

Czy tak naprawdę ktoś zajmuje się softwarem pod to urządzenie?
Jacek
Post Reply