Sonoff i aplikacja android

Post Reply
rrk

Thu Dec 15, 2016 10:25 am

Witam,

czy przełącznik sonoff z wgraną suplą można udostępniać innym osobom na inne konta supla ?

chcę osobno udostępnić np otwieranie furtki
bez możliwości zarządzania innymi przełącznikami czy idzie coś takiego zrobić ?
michael

Thu Dec 15, 2016 10:33 am

Witaj,
można stworzyć nowy identyfikator w Supla-Cloud i przypisać tylko jedną lub kilka lokalizacji dla konkretnego identyfikatora.
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
rrk

Thu Dec 15, 2016 10:41 am

muszę to przetestować bo jeszcze do końca nie ogarniam tego tematu z suplą
dziękuje za pomoc.
PLF10T

Thu Dec 15, 2016 11:03 am

Muszę powiedzieć, że na początku też miałem problemy z ogarnięciem ogólnej filozofii całego projektu, ale to trwało chwilę. Teraz wydaje mi się, że projekt jest bardzo czytelny, prosty, przejrzysty. Nie miałbym pomysłu, jak to zrobić inaczej.

Może jedynie przydałby się obrazkowy schemat tej ogólnej idei, żeby ogarnąć całość w fazie przyswajania. Może sam coś takiego przygotuję, w wolnej chwili. W końcu nie można tylko czerpać ... ;)
Zybi

Thu Dec 15, 2016 1:48 pm

PLF10T wrote:Muszę powiedzieć, że na początku też miałem problemy z ogarnięciem ogólnej filozofii całego projektu, ale to trwało chwilę. Teraz wydaje mi się, że projekt jest bardzo czytelny, prosty, przejrzysty. Nie miałbym pomysłu, jak to zrobić inaczej.

Może jedynie przydałby się obrazkowy schemat tej ogólnej idei, żeby ogarnąć całość w fazie przyswajania. Może sam coś takiego przygotuję, w wolnej chwili. W końcu nie można tylko czerpać ... ;)
i to mi się podoba!
Post Reply