Baza urządzeń "kompatybilnych" z suplą.

Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

Witam wszystkich forumowiczów! ;)
W związku z tym że sam mam aktualnie mam problem ze zlokalizowaniem urządzenia na które natknąłem się jakiś czas temu w jakimś wątku, wykluł mi się w głowie taki pomysł by stworzyć docelowo temat "Baza urządzeń "kompatybilnych" z suplą" i umieścić w dziale FAQ w którym będzie znaleźć listę wszelkich dostępnych urządzeń - modułów opartych na ESP zarówno na naszym rodzimym rynku jak i zagranicznym.

Widział bym to mniej więcej tak:
np
ZAMEL
  • ROW-01
  • ROW-02
SONOFF
  • BASIC
  • TOUCH
itp

ponadto opis dla każdego urządzenia do czego można je wykorzystać.
Tych urządzeń i modułów na forum pojawiło się całkiem sporo i nie sposób ich wszystkich ogarnąć samemu chociażby na przykładzie gniazdka wifi np z pod brandu np GOCLEVER gdy identyczne ma w ofercie kilku producentów.

Jeśli jest taki wątek przeoczyłem, przepraszam nie doszukałem się, jeśli nie proszę o waszą pomoc w stworzeniu takiej listy ja w zamian postaram się to jakoś poukładać i stworzyć wątek który będzie się nadawał do FAQ.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sprzęt-> Gotowy sprzęt ?
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

pzygmunt pisze: pn mar 04, 2019 7:13 am Sprzęt-> Gotowy sprzęt ?
W pewnym sensie masz rację. Ale chciałem to wrzucić do jednego przejrzystego "worka".
Luźna propozycja 😉
Tak czy inaczej nadal nie mogę znaleźć modułu o który mi chodzi.
Może ktoś podpowie?
Taki mały w białej obudowie do puszki.
🤣
edm
Posty: 439
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

bulek68 pisze: pn mar 04, 2019 3:34 pm Tak czy inaczej nadal nie mogę znaleźć modułu o który mi chodzi.
Może ktoś podpowie?
Taki mały w białej obudowie do puszki.
🤣
Zaczyna się tutaj viewtopic.php?p=33085#p33085
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

edm pisze: pn mar 04, 2019 5:59 pm Zaczyna się tutaj viewtopic.php?p=33085#p33085
Dziękuje!! :P
Qamil_22
Posty: 81
Rejestracja: ndz lis 11, 2018 6:42 pm

bulek68 pisze: pn mar 04, 2019 3:14 am ... "Baza urządzeń "kompatybilnych" z suplą" i umieścić w dziale FAQ w którym będzie znaleźć listę wszelkich dostępnych urządzeń - modułów opartych na ESP zarówno na naszym rodzimym rynku jak i zagranicznym.
...
ponadto opis dla każdego urządzenia do czego można je wykorzystać.
Witam,
Zgadzam się z Tobą. Brakuje tego. Zaraz utworzę nowy temat do dyskusji. Może kogoś zainteresuje.
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

Qamil_22 pisze: sob kwie 27, 2019 3:36 pm
bulek68 pisze: pn mar 04, 2019 3:14 am ... "Baza urządzeń "kompatybilnych" z suplą" i umieścić w dziale FAQ w którym będzie znaleźć listę wszelkich dostępnych urządzeń - modułów opartych na ESP zarówno na naszym rodzimym rynku jak i zagranicznym.
...
ponadto opis dla każdego urządzenia do czego można je wykorzystać.
Witam,
Zgadzam się z Tobą. Brakuje tego. Zaraz utworzę nowy temat do dyskusji. Może kogoś zainteresuje.
Pomysł nie spotkał się z entuzjazmem a szkoda.
Od jakiegoś czasu regularnie zaglądam na forum i chodź częste wizyty powinny skutkować rozeznaniem w różnych tamatach nie do końca tak jest.
Dlaczego? Powód jest prosty
Często ciężko wyłuskac potrzebną wiedzę gdy w jednym wątku pojawiaja się kilka koncepcji i rozwiązań.
Jakoś trzeba sobie radzić póki co i poświęcać więcej czasu i uwagi 😉
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To nie chodzi o to, że się nie spotkał.
Generalnie forum prosi się o uporządkowanie od dawna i tak naprawdę należałoby każdy wątek przeglądnąć i rozdzielić/poprzenosić po kategoriach lub sprzęcie. Jak widzisz obecnie jest ponad 38 tys. postów co czyni zadanie dość trudnym i czasochłonnym do ogarnięcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”