pierwsza konfiguracja-problem

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dominik Rzepka pisze: sob maja 25, 2019 5:14 am Pomocy konto założone urządzenie dodane i kicha biały ekran :roll:
Jakie urządzenie dodajesz ?
Jeśli jest to sprzęt Zamel-a to:
1. Ponownie przełącz w tryb konfiguracji przytrzymując przycisk CONFIG przez min 5sek., aż dioda zacznie mogąc
2. W aplikacji naciśnij dodaj urządzenie
3. Upewnij się, że poprawnie wpisujesz nazwę sieci WIFi i hasło. Ważne aby siec nie miała w nazwie znaków specjalnych. Ważne aby to była siec 2.4 GHz
4. Przy dodawaniu na końcu pojawia się podsumowanie. Odczytaj co jest napisane w „Poprzedni status”.
home
Posty: 47
Rejestracja: pn gru 28, 2020 12:36 pm

Witam, mam pytanie, zainstalowałem supla serwer na debianie, instalacja powiodła się i nie wyskoczyły żadne błędy ale po ip nie moge wejść, nie raz instalowałem suple na różnych komputerach nawet na tym samym ale tym razem nie rozumie czy coś przeoczyłem, proszę o rade dziękuje z góry.
Une enquГЄte terminГ©e sans affecter la qualitГ© de vie propriГ©tГ©s musculaires cardiaques, pulmonaires et sanguines..
piotrdabeks
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 28, 2017 1:42 pm

Witam, proszę o pomoc w temacie brak urządzeniA w moja suplA urządzenie we/wy.
posiadam 8 przełączników sonoff, Dzisiaj dodałem kolejny i na urządzeniu mobilnym (Android) wykryty działa poprawnie włącza i wyłącza. Nie mogę odnaleźć urządzenia W MOJA SUPLA aby nadać mu nazwę. Może jakaś podpowiedź? Oczywiście rejestracja urządzeń AKTYWNA,
robrog
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 09, 2020 1:27 pm

piotrdabeks pisze: ndz lut 07, 2021 1:44 pm Witam, proszę o pomoc w temacie brak urządzeniA w moja suplA urządzenie we/wy.
posiadam 8 przełączników sonoff, Dzisiaj dodałem kolejny i na urządzeniu mobilnym (Android) wykryty działa poprawnie włącza i wyłącza. Nie mogę odnaleźć urządzenia W MOJA SUPLA aby nadać mu nazwę. Może jakaś podpowiedź? Oczywiście rejestracja urządzeń AKTYWNA,
Doprecyzuj proszę.
Masz widoczne urządzenia w aplikacji SUPLA a nie widzisz ich w SUPLA CLOUD???
MEW-01, 16xSRW-01, 5xROW-02, 1x SBW-02, 5xSONOFF MINI, 2xLORA TAP, 1xYUNSHAN i cdn.
piotrdabeks
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 28, 2017 1:42 pm

widzę wszystkie urządzenia w supla cloud tylko nie widzę tego nowo dodanego urządzenia i nie mam pojęcia dlaczego. A tak jak napisałem urządzenie działa normalnie steruje nim z telefonu.
robrog
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 09, 2020 1:27 pm

Ale jak sterujesz nim z telefonu? Poprzez aplikację SUPLA? Czy inaczej?
MEW-01, 16xSRW-01, 5xROW-02, 1x SBW-02, 5xSONOFF MINI, 2xLORA TAP, 1xYUNSHAN i cdn.
piotrdabeks
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 28, 2017 1:42 pm

Tak tak z aplikacji supla. Dlatego dziwne trochę to jest. Pewnie nie zorientował bym się tak szybko ale chciałem nazwać urządzenie a tu lipa.
piotrdabeks
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 28, 2017 1:42 pm

Witam ponownie w temacie. Przełącznik odnalazł się :).
Mam wł/wył podpięty pod lampę o nazwie Lampa i ten nowo doady podpiął się z tą samą nazwą Lampa. Dopiero dzisiaj dostrzegłem że mam dwa urządzenia pod tą samą nazwą w supla cloud. Nie mam pojęcia jak to się stało. W każdym razie temat zamknięty. Dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam Wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”