Wideodomofon w aplikacji supla

Post Reply
przemek

Thu Jan 05, 2017 9:39 pm

Witam,
Na wstępnie chciałem wszystkich przywitać i pozdrowić - jestem tu nowy..

Mam świetny wideodomofon Safe ip www.wideodomofonip.pl, który posiada moduł z 3 przekaźnikami chciałbym mieć możliwość poszerzyć możliwości otwierania i mam pytanie.
1. Czy Supla można połączyć z inną aplikacją jeżeli producent udostępni API oraz SDK? np. na ekranie z domofonem pojawiły by się skonfigurowane przyciski Supla - możliwość sterowania np 5- przekaźników. Było by to świetne rozwiązanie, przed zakupem szukałem wideo-domofonów które współpracują z jakąś automatyką to ceny były przerażające - gdyby tutaj udało się coś podziałać i to połączyć to była by rewolucja.. Nie wiem na ile to możliwe bo programistom nie jestem, ale myślałem nad czymś prostym niezależne sterowanie i ewentualnie informacja zwrotna z kontaktronów.

Proszę o opinię..

Pozdrawiam Przemek
pzygmunt

Fri Jan 20, 2017 12:30 pm

Wersja v2 tego rozwiązania http://www.domophone.eu/ będzie najprawdopodobniej powstawała w oparciu o Suplę i będzie również otwarta ale najprawdopodobniej dopiero w drugiej połowie tego roku.
ArturGRDpl

Thu May 09, 2019 12:17 pm

Hej,

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Zmeniło się coś w temacie wido domofonu? Jakieś nowości?

Możecie się pochwalić swoimi rozwiązaniami w tym temacie?
pzygmunt

Thu May 09, 2019 12:26 pm

Zmienił się rok.
Brak zasobów czasowych. Inne priorytety.
Post Reply