Integracja własnych instancji z Skryptami/Google Home/Amazon Alexa..

RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

Dzień dobry, czy znalazłeś rozwiązanie swojego problemu? bo mam teraz dokładnie ten sam problem i te same błędy?
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

Dzień dobry wszystkim. Może moje pytanie jest elementarne, ale ponieważ nie znam języka polskiego, ciężko mi znaleźć na nie ODPOWIEDŹ na forum i proszę o pomoc w wyjaśnieniu. U mnie jak pan zrozumiał zdarzyła się ta sama sytuacja Co Pan jprzemek82, w Google Błąd 403, przy rejestracji wcześniej zarejestrowanej instancji 409. Ogólnie chciałbym zrozumieć, jak sprawdzić rejestrację instancji osobistej? Czy można go usunąć i ponownie utworzyć? A jeśli zarejestrujesz się w tej samej domenie ale z nową pocztą to już nowa instancja? czy można to zrobić?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Opisz co do tej porty zrobiłeś. Zmieniałeś jakieś ustawienia ?
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

Nie mogę dokładnie powiedzieć, na jakim etapie nastąpiło odłączenie od Google mojej instancji, ale mogę założyć, że stało się to po zarejestrowaniu innej instancji na innym serwerze z inną domeną, ale tą samą pocztą do logowania.
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

Żadnych innych ustawień nie zmieniłem.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Próbowałeś rozłączyć konta i połączyć ponownie ?
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

Jeśli masz na myśli odłączenie od konta Google, to nie, wyłączenie nastąpiło bez mojego udziału. W pewnym momencie zobaczyłem, że urządzenia nie działają na koncie Google, a następnie w chmurze supla, że połączenie zostało utracone, a ponowne połączenie konta powoduje błąd 403.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wyślij na priv-a adres Twojej instancji. Sprawdzę co tam się dzieje.
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

posted in prywatne
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zarejestrowałeś dwie instancje w tej samej domenie na różnych portach.
Może tu jest jakiś problem.
Napisz na adres supla@supla.org z adresów z jakich rejestrowałeś te instancje (su***@e*****.by, so****@e*****.by) aby je wyrejestrować. Po wyrejestrowaniu zarejestruj ponownie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”