Supla Meeting 2020

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na dzień dzisiejszy mamy delikatnie to ujmując lekki "zapiernicz" dlatego trudno mi się odnieść do kwestii organizacyjnych. Priorytet to wydanie v2.4. Chciałbym aby spotkanie odbyło się na neutralnym terenie (czyli nie w Firmie X,Y,Z). Miejsce powinno oferować jakieś atrakcje...(np. painball). Powinno zapewniać możliwość zorganizowania grilla i przenocowania określonej ilości osób. Formuła moim zdaniem powinna być na tyle luźna aby każdy mógł podjąć decyzję czy chce przyjechać sam czy np. zabrać całą rodzinę. Termin powinien być określony z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Powinien wypadać w weekend poza okresem wakacyjnym (urlopowym). Z pomocą sponsorów na imprezę chciałbym przeznaczyć odpowiedni budżet, który pozwoli wynająć miejscówkę oraz pokryć koszty jedzenia. Musimy tylko określić czy będzie to 20, 30, 50 czy 500 osób. Później będziemy szukać chętnych ;). Dodatkowo w budżecie powinno się znaleźć miejsce na pokrycie kosztów lokalnych atrakcji i noclegów dla jakiejś puli osób... Będzie wtedy okazja na zorganizowanie jakiejś zabawy w której będzie do wygrania pakiet "Supla Meeting" ;). Zobaczymy na co nas będzie stać.

Cieszę się, że zaangażowaliście się w organizację. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować imprezę w troche większym wydaniu niż poprzednio. Potrzebuję tylko więcej danych i czasu... ewentualnie jak ktoś będzie chciał przejąć rolę oficjalnego organizatora to zapraszam... może to przyśpieszy zmaterializowanie się tego eventu.
juras
Posty: 102
Rejestracja: pn lut 03, 2020 5:39 am

To moze jakies ramy okreslicie.
Czy np. moga zglaszac sie Admini forum, moderatorzy, tworcy czegos (wlasnych lub dla supli), domorolsi "dlubacze" DIY, klienci "hardawre" z supla, uzytkownicy supli, forumowicze "darmozjady" :), etc...
Wowczas moze da sie oszacowac "poglowie" a pozniej czy z os.tow, z cala familia itd.
No ale to tylko luzne spostrzezenia "darmozjada" forumowego :)

Nie odczytajcie tylko tego jako pakowanie sie na krzywego, bo osobiscie nie jestem zainteresowany wyjazdem, poniewaz jestem za krotko na forum i nieczego jeszcze nie wnioslem, ale moze inni beda chetni
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Nie chodzi o osoby które coś wniosły do projektu tylko o takie które chcą się znim utożsamiać i są zainteresowane spotkaniem się w naszej - jakby nie patrzeć - społeczności, która jest mocną stroną tego projektu. "Inni tego nie mają" ;-)

Ale tak jak napisał Przemek - aktualnie nie mamy mocy :-)
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

juras pisze: czw lut 20, 2020 7:05 am To moze jakies ramy okreslicie.
Czy np. moga zglaszac sie Admini forum, moderatorzy, tworcy czegos (wlasnych lub dla supli), domorolsi "dlubacze" DIY, klienci "hardawre" z supla, uzytkownicy supli, forumowicze "darmozjady" :), etc...
Wowczas moze da sie oszacowac "poglowie" a pozniej czy z os.tow, z cala familia itd.
No ale to tylko luzne spostrzezenia "darmozjada" forumowego :)

Nie odczytajcie tylko tego jako pakowanie sie na krzywego, bo osobiscie nie jestem zainteresowany wyjazdem, poniewaz jestem za krotko na forum i nieczego jeszcze nie wnioslem, ale moze inni beda chetni
Nie wprowadzajmy żadnych podziałów, kto może a kto nie albo komu wypada czy nie wypada. Podczas ostatniego spotkania przyjechali chyba wszyscy, którzy się zdeklarowali. Mogliśmy siąść, pogadać o projekcie. Był kto był chętny, niezależnie ile był na forum czy ile miał napisanych postów. Fajnie było się spotkać, wymienić pomysłami, posłuchać o planach na rozwój projektu. Oczywiście na przestrzeni ostatniego roku na forum pojawiło się dużo kolegów, którzy wnieśli ważny wkład w rozwój Supli, ale twórzmy nadal jedną społeczność - to co cechuje nas od początku. Ja sam wypowiadam się na forum ostatnio rzadziej (nie zawsze mam czas), ale zaproszenie dołączenia do forum wożę codziennie pod tablicą rejestracyjną :D
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dokładnie tak jak @Lucas napisał.
juras
Posty: 102
Rejestracja: pn lut 03, 2020 5:39 am

Fajnie, ze w ten sposob odpowiedzieliscie chodzi tez o innych uzytkownikow/forumowiczow, ktorzy byc moze "czaja" sie troche a chcieli by sie spotkac etc ...
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie ma co się "czaić". Supla jest dla wszystkich.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8289
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

pzygmunt pisze: śr lut 19, 2020 7:37 pm Na dzień dzisiejszy mamy delikatnie to ujmując lekki "zapiernicz" dlatego trudno mi się odnieść do kwestii organizacyjnych. Priorytet to wydanie v2.4. Chciałbym aby spotkanie odbyło się na neutralnym terenie (czyli nie w Firmie X,Y,Z). Miejsce powinno oferować jakieś atrakcje...(np. painball). Powinno zapewniać możliwość zorganizowania grilla i przenocowania określonej ilości osób.
Ta "Sportowa Osada" proponowana wcześniej spełnia te warunki.
pzygmunt pisze: śr lut 19, 2020 7:37 pm Musimy tylko określić czy będzie to 20, 30, 50 czy 500 osób. Później będziemy szukać chętnych ;).
W jaki sposób określić ilość osób? Na doodle'u na termin 6-7 czerwca odznaczyło sie 14 osób.
Ja bym chętnie z dzieciakami i żoną tam pojechał. To już praktycznie wakacje :)
Robert Błaszczak pisze: pn lut 17, 2020 9:18 am Więc wygląda to tak, że w celu rezerwacji terminu 6-7 czerwca należałoby do jutra potwierdzić ilość osób. Więc na ten moment jest to nie realne :( .
Czy wiesz może czy ten termin jest nadal dostępny?
pzygmunt pisze: śr lut 19, 2020 7:37 pm ewentualnie jak ktoś będzie chciał przejąć rolę oficjalnego organizatora to zapraszam... może to przyśpieszy zmaterializowanie się tego eventu.
Czy znalazł się może ktoś chętny do organizacji?
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4007
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

No to w świetle obecnej sytuacji w naszym kraju dobrze się stało, że impreza nie odbędzie się w maju.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na to wygląda. Na razie zalecam zrobić zapasy majsterkowicza ;) czyli poza „wycieczką” do spożywczaka nie zapomnijcie o elektronice ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”