Supla Scripts - nie dodaje komend głosowych

rafal.w30
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 13, 2020 10:16 pm

Witam,
Mam problem z dodawaniem komend głosowych, przechodzę konfigurację Automate na telefonie i kończy się powodzenie w momencie dodawania "Powiedz nowy wariant". Telefon jest widziany w aplikacji Supla Scripts "SUPLA Voice" jest aktywne. Co robię nie tak?
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Po prostu wpisz ten wariant i zobacz czy zadziała. Zobacz w logach skryptów, czy komendy w ogóle docierają do Twojego konta.
rafal.w30
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 13, 2020 10:16 pm

Komendy docierają, chyba muszę poduczyc asystenta rozpoznawania mojego głosu. Czy w scenach dopuszczalne jest używanie stwierdzeń np "włącz ogród " ?
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Tak. Możesz nawet "włącz podświetlenie cebul moich które na wiosnę przemienią padół ten w piękne krokusów pole", jeśli tak wolisz.
rafal.w30
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 13, 2020 10:16 pm

fracz, sorrki ale nie wiem dlaczego w ogóle nie docierają komendy do supla scripts, w logach nic nie pokazuje. Przeprowadziłem jeszcze raz konfigurację Automate i nic. Może trzeba na coś zwrócić uwagę czego ja nie widzę.
rafalfarba
Posty: 47
Rejestracja: pn lis 25, 2019 11:48 am

Miałem ten sam problem. Zadziałało po ustawieniu w Google Asystencie głównego języka polskiego, bez dodatkowego języka. Mam też zintegrowaną Suple z GA i teraz mogę otwierać bramę przez Automate, a GA nawet nie zdąży powiedzieć że nie ma takiego urządzenia bo zagłusza go kobietka z Automate.
4xSonoff RF (GUI Generic), 3xSonoff Basic (GUI Generic), 5×ESP-01S (GUI Generic), 1xWemosD1(termostat), Yunshan (Gate module od Zybi), 2xSonoff Mini (soft od djack2017). 1xWemosD1 (GUI Generic licznik impulsów + czujnik ilości opału HC-SR04+przekaźnik)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”