Awaria cloud?

patryk051185
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 19, 2019 6:45 am
Lokalizacja: Jaworzno

Cześć,
Czy jest jakaś Awaria svr16 ?
Moduły się nie łączą. Aplikacja również nie działa. Wisi na ekranie powitalnym z napisem łączenie...
patryk051185
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 19, 2019 6:45 am
Lokalizacja: Jaworzno

Działa 8-)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Był jakiś problem. Analizujemy przyczynę.
kssawery
Posty: 14
Rejestracja: sob gru 30, 2017 12:38 pm

Jestem z tego samego serwera. To było straszne ;) Aplikacja androidowa nie startowała, na cloud nie można było się zalogować.
grzegorzmu
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 20, 2021 9:04 pm

svr26 tez się nie łączy z aplikacją cały czas rozłączony
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

svr26 działa poprawnie. Musisz szukać problemu po swojej stronie. Może masz iPhone i przywracałeś smartfon z backupu ?
Markop99
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 30, 2017 12:43 pm

Czy jest jakaś awaria na svr7? Dzisiaj od rana cały czas zrywa połączenie z aplikacją, pojawia się na chwilę połączenie aby po chwili je zerwać lub tylko część urządzeń jest na "zielono". Czy jest to wina serwera czy coś po mojej stronie? Ostatnio zmieniałem sieć wi-fi ale przez kilka dni działało bez zarzutu.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Markop99 pisze: śr wrz 29, 2021 11:35 am Czy jest jakaś awaria na svr7? Dzisiaj od rana cały czas zrywa połączenie z aplikacją, pojawia się na chwilę połączenie aby po chwili je zerwać lub tylko część urządzeń jest na "zielono". Czy jest to wina serwera czy coś po mojej stronie? Ostatnio zmieniałem sieć wi-fi ale przez kilka dni działało bez zarzutu.
U mnie wszystko dziś działa ok (svr23).

Twoje objawy sugerują, że albo Twój AP do WiFi nie daje rady z ilością urządzeń, albo masz za małą pulę adresów DHCP.

Mogło działać kilka dni ok. Czasem jakieś urządzenia mamy poza domem (telefony), albo są wyłączone, a potem je ktoś włącza i dzieją się cuda.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
elmaya
Posty: 1482
Rejestracja: śr cze 27, 2018 5:48 pm
Lokalizacja: El Saucejo - Sevilla

Everything works fine for me today (svr7).
Markop99
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 30, 2017 12:43 pm

klew pisze: śr wrz 29, 2021 11:42 am
Markop99 pisze: śr wrz 29, 2021 11:35 am Czy jest jakaś awaria na svr7? Dzisiaj od rana cały czas zrywa połączenie z aplikacją, pojawia się na chwilę połączenie aby po chwili je zerwać lub tylko część urządzeń jest na "zielono". Czy jest to wina serwera czy coś po mojej stronie? Ostatnio zmieniałem sieć wi-fi ale przez kilka dni działało bez zarzutu.
U mnie wszystko dziś działa ok (svr23).

Twoje objawy sugerują, że albo Twój AP do WiFi nie daje rady z ilością urządzeń, albo masz za małą pulę adresów DHCP.

Mogło działać kilka dni ok. Czasem jakieś urządzenia mamy poza domem (telefony), albo są wyłączone, a potem je ktoś włącza i dzieją się cuda.
Okazało się, że Funbox 6 od Orange ma ustawiony "standard Wi Fi - 6 (IEEE 802.11ax)" wystarczyło to odznaczyć i wszystko działa. Chociaż ponoć ten standard WiFi powinien działać bezproblemowo ze "starszymi" urządzeniami .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”