Czy Supla jest darmowa i łatwa w użyciu?

Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Niestety, niektórzy magicy aby zaoszczędzić na materiale robią instalację gdzie puszki pod gniazda i łączniki robią za puszki rozdzielcze. Ma to swoje wady, bo wiele odbiorników ma wspólne zabezpieczenie, czasem wymieszane gniazda z oświetleniem, ale zaletą jest obecność przewodu N praktycznie w każdej puszcze ;)

U ciebie przeróbka pewnie polega na tym, że masz od puszki rozdzielczej puszczone 3 przewody do puszki łącznikowej, ale jeden przewód jest albo podłączony do PE albo w ogóle nie jest podłączony. Wystarczy więc go w puszcze rozdzielczej podpiąć pod N i ROW jest happy ;)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Ja w jednym pokoju N cofnąłem do puszki z włącznikiem z miejsca gdzie jest lampa podłączana i w puszcze co prawda płytkiej ale musiałem dać sonoffa mini bez obudowy...
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
haroldb175
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 25, 2021 4:34 am

RonaldBarrett pisze: pn wrz 27, 2021 9:56 am Obecnie dostępne na rynku systemy automatyki budynkowej są często bardzo złożone i drogie. Dowiedziałem się z internetu, że Supla potrafi sterować oświetleniem, włączać i wyłączać sprzęt AGD, otwierać i zamykać drzwi. Czy Supla jest darmowa i łatwa w użyciu?
Yes, Supla is Free and simple to use. If you have samrtphone/tablet and internet access that means you have access to supla.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”