Proszę o pomoc -poszukuje instalatora

Sp1ker
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 18, 2021 6:06 am

Witam,
szukając do nowego domu pomysłu na zarządzanie brama wjazdowa na działkę oraz do garażu poprzez Google home trafiłem na ten forum przypadkowo. być może ktoś pomoże w wyborze instalatora który sprawnie podłączy NICE, FAAC, tak naprawdę dla mnie nie istotne bo po prostu nie za bardzo jestem w temacie napędów do bram..... więc Cokolwiek co będzie współpracować z Google home długo i sprawnie :)
Brama na posesję suwana 5 M. Waga 500 kg max. Garaż dwustanowiskowa brama, taka tradycyjna typu "roleta"... Mazowieckie, okolice Radzymina - Stary Kraszew
Po przeczytaniu kilku wątków forum zrozumiałem że to się DA zrobić dodając dodatkowe moduły/czujniki... tzn. że są profesjonaliści co mi pomogą ponieważ ja nie czuję się na tyle mocny w temacie aby sobie poradzić o własnych "siłach".

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź i ew.sugestii w wyborze producenta napędów...

Dziękuję
tel.694*061*727
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Szukasz kogoś kto zamontuje Ci cały napęd z automatyką czy napęd już masz, a chcesz aby ktoś podłączył Ci sterowanie smartfonem / Google Home ?
Awatar użytkownika
Gang
Posty: 616
Rejestracja: pt lis 09, 2018 12:44 pm

Jeżeli wybierzesz nice, to tam można brać moduł sygnowany nice, który właśnie pracuje pod suplą, będziesz mógł dołożyć sobie więcej supli w przyszłości ;)
Zamel: MEW-01, ROW-02, THW-01, RNW-01, SLW-02, ROW-07, mROW-02, PNW-01. DIY: Supla Device RPI + 10 xiaomi mija2, Sonoff: basic + 7 DS18B20, basic x2, touch, mini x3, - Nodemcu x2, - ElectroDragon ESP8266 - Gosund SP111 x3
Sp1ker
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 18, 2021 6:06 am

Dziękuję za wypowiedzi, temat zamykam ponieważ wszystko z grubsza mi wyjaśniono. Będziemy wdrażać suple :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”