I TRON RF 1 GAZOMIERZ

dkmlodydk@onet.eu
Posty: 36
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:29 pm

Temat skończony, zastosowałam zwykły kontaktron z lokalnego sklepu za 5 zł i wszystko pięknie liczy. Dzięki wszystkim za pomoc :!:
Patryk
Posty: 2677
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

dkmlodydk@onet.eu pisze: wt paź 19, 2021 11:03 am Temat skończony, zastosowałam zwykły kontaktron z lokalnego sklepu za 5 zł i wszystko pięknie liczy. Dzięki wszystkim za pomoc :!:
No.
Ja osobiście bym nie ryzykował.
Przy pierwszej lepszej kontroli instalacji gazowej (szczelności), możesz mieć problemy.
To jest gaz i wszystkie urządzenia muszą być certyfikatowane.
dkmlodydk@onet.eu
Posty: 36
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:29 pm

Pewnie masz rację że mogą się doczepić. Z mojej strony wszystko poizolowałem jak najbardziej się dało, zero styku z licznikiem który mógłby przewodzic co kolwiek. Jak namierzę oryginalny impulsator z itrona to go założę, na tą chwilę w PL nikt nie sprzedaje takiego jaki mi jest potrzebny a w DE taki kosztuje bagatela 56 EURO + wysyłka co mija się z celem.
Patryk
Posty: 2677
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

Poproś dostawcę gazu, żeby przy następnej legalizacji ( chyba w Twoim przypadku 2022r ) wymienili Ci licznik z zamontowanym impulsatorem.
Na pewno coś dopłacisz, ale będziesz miał "święty" spokój.
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

dkmlodydk@onet.eu pisze: wt paź 19, 2021 11:03 am Temat skończony, zastosowałam zwykły kontaktron z lokalnego sklepu za 5 zł i wszystko pięknie liczy. Dzięki wszystkim za pomoc :!:
Działa Ci zwykły kontaktron? Możesz zrobić zdjęcie (pokazać gdzie go umieściłeś)? Dzięki
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL LIW-01”