Sonoff Mini - firmware

biju

Wszystko fajnie zadziałało niestety mimo głębokich puszek fi 60 przy przewodach wchodzących z boku i z góry nie jestem w stanie upakować go do puszki...
Pozostaje więc spróbować z Shelly 1
robertklepacki94

biju pisze: śr paź 13, 2021 9:19 pm Wszystko fajnie zadziałało niestety mimo głębokich puszek fi 60 przy przewodach wchodzących z boku i z góry nie jestem w stanie upakować go do puszki...
Ja uPychałem ROW,a W takiej puszce i bez problemu się zmiescił tylko przeba dobrze przewody ułożyć, a ROW jest wiekszy.
A jak nie to stara metoda podkucia puszki :)
Awatar użytkownika
Gang

biju pisze: śr paź 13, 2021 9:19 pm Wszystko fajnie zadziałało niestety mimo głębokich puszek fi 60 przy przewodach wchodzących z boku i z góry nie jestem w stanie upakować go do puszki...
Przewody musisz inaczej ułożyć, Ja Miniacza mam w puszczce gdzie schodzi się w sumie 5 kabli i gniazdko jest pojedyncze (czyli głębiej w puszkę wchodzi)
Brama x3; Furtka; Temperatura: na zewnątrz, w garażu, w domu, w kotłowni, CWU, 7 czujników temperatury pieca na jednym sonoffie; Wilgotność: dom, garaż, łazienka. Liczniki prądu: MEW, SP111 x2; Czujnik drzwi; Włącznik zasilania x7, Ledy, Touche, itd
biju

Gang pisze: czw paź 14, 2021 6:53 am
Przewody musisz inaczej ułożyć, Ja Miniacza mam w puszczce gdzie schodzi się w sumie 5 kabli i gniazdko jest pojedyncze (czyli głębiej w puszkę wchodzi)
Nie ma na to szans... Walczyłem ponad godzinę
Tak wchodzą do puszki nie z tyłu a w połowie jej głębokości
Nawet po załamaniu kabli na wejściu nie jestem w stanie nic zrobić i wsunąć mini głębiej... Dłuższa zabawa skończy się uszkodzeniem izolacji albo złamaniem przewodu ma wejsciu
Awatar użytkownika
Gang

to podkuj puszkę ;)
Brama x3; Furtka; Temperatura: na zewnątrz, w garażu, w domu, w kotłowni, CWU, 7 czujników temperatury pieca na jednym sonoffie; Wilgotność: dom, garaż, łazienka. Liczniki prądu: MEW, SP111 x2; Czujnik drzwi; Włącznik zasilania x7, Ledy, Touche, itd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”