Sterownik RGB H801

mozimek
Posts: 16
Joined: Fri Feb 26, 2016 3:48 pm

Sat Jul 23, 2016 4:56 pm

Wgrywam program i wszystko przebiega jak zawsze. Niezależnie czy wgram swój skompilowany czy standardowy RGBW na serialu lecą te same bledy:

Fatal exception (0):
epc1=0x40240a10, epc2=0x00000000, epc3=0x00000000, excvaddr=0x00000000, depc=0x00000000

Czy ktoś kumaty podpowie mi co one oznaczają?
User avatar
pzygmunt
Posts: 7053
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Sat Jul 23, 2016 5:10 pm

To jest błąd naruszenia pamięci.
User avatar
pzygmunt
Posts: 7053
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Jul 25, 2016 11:14 am

Niestety zamówione moduły nie zostały przez Chińczyka do nas wysłane :/
User avatar
pzygmunt
Posts: 7053
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue Jul 26, 2016 8:03 am

mozimek wrote:Wgrywam program i wszystko przebiega jak zawsze. Niezależnie czy wgram swój skompilowany czy standardowy RGBW na serialu lecą te same bledy:

Fatal exception (0):
epc1=0x40240a10, epc2=0x00000000, epc3=0x00000000, excvaddr=0x00000000, depc=0x00000000

Czy ktoś kumaty podpowie mi co one oznaczają?

Możesz podesłać mi swoje urządzenie ?
Spróbuję dostosować soft i wtedy Ci je odeślę.
User avatar
nowy1
Posts: 322
Joined: Fri Jul 01, 2016 11:51 am
Location: Warszawa

Sun Sep 25, 2016 5:46 pm

Od kilku dni mam problem z RGB H801 jak jest wyłączony potrafi mrygnąc ledami

Jak już jest uruchomiony potrafi sie sam wyłączyć
dodam ,że jest 1 metr od routera mam do supli podpięte kilka sonnof i tam wszystko działą stabilnie
alv
Posts: 74
Joined: Sat Jul 09, 2016 11:36 am

Sun Sep 25, 2016 8:00 pm

nowy1 wrote:Od kilku dni mam problem z RGB H801 jak jest wyłączony potrafi mrygnąc ledami

Jak już jest uruchomiony potrafi sie sam wyłączyć
dodam ,że jest 1 metr od routera mam do supli podpięte kilka sonnof i tam wszystko działą stabilnie
To samo, ale jeszcze nie znalazłem czasu by zdebugować.
User avatar
pzygmunt
Posts: 7053
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Sep 26, 2016 7:04 am

Niestety moduł miałem u siebie na biurku tylko kilka dni i nie miałem okazji dobrze tego przetestować, później musiałem odesłać właścicielowi.
skoczo
Posts: 40
Joined: Thu Nov 16, 2017 8:19 pm

Fri Mar 16, 2018 7:24 pm

Czy ten moduł obsługuje ściemnianie?
andras
Posts: 249
Joined: Fri Dec 30, 2016 5:51 pm

Fri Mar 16, 2018 8:48 pm

Tak obsługuje .
bicker
Posts: 345
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:18 am

Tue Mar 20, 2018 9:16 am

Przemku
mogę podesłać do testów ten moduł, http://www.electrodragon.com/product/es ... rip-board/
może on będzie mniej kapryśny

i udało by się na nim uruchomić obsługę ESP2812
Post Reply