Harmonogramy

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

robertss pisze: sob lut 10, 2018 10:01 am Witam. Jestem "świeżym" użytkownikiem sonoffa i supla. Mam pytanie odnośnie harmonogramów, czy te ograniczenie do 20 jest ogólne czy na jedno urządzenie, bo mam jeden włącznik zwykły i drugi TH16. Oba przypisane w supla, w tym jednym harmonogram wykorzystany do 20, w tej chwili brak aktywnej zakładki HARMONOGRAM i możliwości ustawienia drugiego przekaźnika - TH16.
To jest ogólny limit. Jak potrzebujesz więcej to wyślij adres email konta na priv-a.
kapsa@vp.pl
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 06, 2018 4:04 pm

Witam wszystkich.
Chciałem zapytać o powtórzenie wykonania zadania, które z różnych przyczyn nie zostało wykonane (brak pradu, zanik wi-fi itp) Wiem że wykonanie zadania bedzie powtarzane ale pytanie, czy do momentu wykonania, czy może kilka krotnie (jeśli tak to ile bedzie powtórzeń i czy się da to ustawiać)

Z góry dziękuję i Pozdrawiam użytkowników Supli.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W zależności od typu kanału 2-4 razy. W odstępach 60 - 90 sek.
kapsa@vp.pl
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 06, 2018 4:04 pm

Dokładnie chodzi o sterowanie roletą za pomocą inCan-a. A więc rozumiem że ilość powtórzeń nie jest dostępna w żadnych opcjach.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Póki co nie jest. Nie było dotychczas takiej potrzeby, a bynajmniej nikt takiej nie zgłaszał.
Awatar użytkownika
dzikusk
Posty: 204
Rejestracja: wt maja 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Bolesławiec

Ja mam pytanie co do harmonogramu zamykania rolet. Wydaje mi się że godzina zamknięcia rolet jest ciągle ta sama i brana z chwili utworzenia harmonogramu. Ja ustawiłem o zachodzie słońca i na daną porę roku oczekuje że godzina ta sama będzie się dopasowywać i opóźniać gdy dzień jest coraz krótszy. Natomiast godzina jest niezmienna. Dlaczego?
Mój czujnik pogodowy
https://krasnikgorny.aqi.eco/pl
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

U mnie rolety zamykają się 30 min po zachodzie słońca zgodnie z harmonogramem. Codziennie godzina jest inna więc harmonogram działa prawidłowo. Pokaż swoje ustawienia.
Obrazek
Awatar użytkownika
dzikusk
Posty: 204
Rejestracja: wt maja 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Bolesławiec

Witam. W załączniku przesyłam ustawienia jednego z harmonogramów.
Załączniki
har2.jpg
har2.jpg (121.66 KiB) Przejrzano 3133 razy
har1.jpg
har1.jpg (77.18 KiB) Przejrzano 3133 razy
Mój czujnik pogodowy
https://krasnikgorny.aqi.eco/pl
andras
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 30, 2016 5:51 pm

Po kilku dniach czas włączeniu Harmonogramu Ci się zmieni :)
Awatar użytkownika
dzikusk
Posty: 204
Rejestracja: wt maja 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Bolesławiec

Dziwne, że godziny kolejnych uruchomień pokazują nawet coraz wcześniejszą. Jak to wygląda u was?
Mój czujnik pogodowy
https://krasnikgorny.aqi.eco/pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”