Gdzie kupujecie ESP8266?

Post Reply
PLF10T
Posts: 227
Joined: Sun May 22, 2016 6:24 pm

Fri Dec 01, 2017 7:38 pm

Pytanie, jak w temacie?
Znane mi miejsca (krajowe), to BOTLAND i ELTY.
Gdzieś jeszcze można kupić "gołe" moduły ESP?
User avatar
QLQ
Posts: 822
Joined: Sun Sep 03, 2017 9:13 am
Location: Koszalin

Fri Dec 01, 2017 7:54 pm

Aliexpress - 10 szt kosztuje 71 zł
Rzeczy niemożliwe załatwiam "od ręki". Na cuda potrzebuje chwili...
kris.gie
Posts: 148
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Sat Dec 02, 2017 10:12 am

Dokładnie, Aliexpress, tylko cierpliwości tam nie dodają w pakiecie, a trzeba się trochę naczekać :oops:
User avatar
fracz
Posts: 1585
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Rybna

Sat Dec 02, 2017 11:45 am

kris.gie
Posts: 148
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Sun Dec 03, 2017 10:10 am

fracz wrote:
Sat Dec 02, 2017 11:45 am
Można dokupić https://www.aliexpress.com/item/15pcs-A ... 07527.html :D
Wow, nie wiedziałem :D
xbary
Posts: 7
Joined: Wed Oct 25, 2017 2:44 pm

Sun Dec 03, 2017 12:28 pm

User avatar
Duch__
Posts: 506
Joined: Wed Aug 24, 2016 7:26 pm
Location: Opole

Wed Jan 24, 2018 7:44 am

Aktualnie na budowie: 8x SRW-01, 1x ROW-02, SUPLA BUTTON V2.0, 16 x DS na ESP (GUI), Sonoff S20 jak kontroler CWU, Ping IP Socket.

Przydatne linki:
viewtopic.php?f=9&t=4160
search.php?keywords=
Post Reply