Ikony

User avatar
uchnast.michal
Posts: 168
Joined: Tue Jun 04, 2019 11:37 am
Location: Czeladź
Contact:

Wed Sep 11, 2019 10:10 am

Użyłem do modyfikacji ikon z flaticon.com
Licencja https://file000.flaticon.com/downloads/ ... icense.pdf
Attachments
webasto-on.png
webasto-on.png (6.64 KiB) Viewed 813 times
webasto-off.png
webasto-off.png (6.7 KiB) Viewed 813 times
MMarcin
Posts: 83
Joined: Fri Sep 08, 2017 6:38 am

Thu Sep 12, 2019 6:39 am

Czy posiada ktoś może ikony do grzałki elektrycznej w bojlerze ?
User avatar
milion81
Posts: 161
Joined: Mon May 07, 2018 8:34 am

Thu Sep 26, 2019 12:00 pm

MMarcin wrote:
Thu Sep 12, 2019 6:39 am
Czy posiada ktoś może ikony do grzałki elektrycznej w bojlerze ?
Attachments
zbiornik_grzałka_ON.png
zbiornik_grzałka_ON.png (1.75 KiB) Viewed 497 times
Licencja MIT.pdf
(67.32 KiB) Downloaded 15 times
zbiornik_grzałka_OFF.png
zbiornik_grzałka_OFF.png (1.56 KiB) Viewed 642 times
Last edited by milion81 on Mon Sep 30, 2019 2:48 pm, edited 1 time in total.
Patryk
Posts: 440
Joined: Mon Jan 07, 2019 7:51 pm

Thu Sep 26, 2019 12:02 pm

Wow. !!! :D
Super Ci to wyszło.
MMarcin
Posts: 83
Joined: Fri Sep 08, 2017 6:38 am

Thu Sep 26, 2019 3:58 pm

Super. Dzięki
andrej
Posts: 11
Joined: Wed Jun 27, 2018 6:14 pm

Thu Sep 26, 2019 5:26 pm

witam , czy ktoś myślał nad ikoną markizy zewnętrznej
User avatar
milion81
Posts: 161
Joined: Mon May 07, 2018 8:34 am

Mon Sep 30, 2019 2:48 pm

tylko coś takiego
Attachments
Licencja MIT.pdf
(67.32 KiB) Downloaded 6 times
markiza_OFF_MIT.png
markiza_OFF_MIT.png (996 Bytes) Viewed 497 times
markiza_ON_MIT.png
markiza_ON_MIT.png (1011 Bytes) Viewed 497 times
andrej
Posts: 11
Joined: Wed Jun 27, 2018 6:14 pm

Wed Oct 02, 2019 2:52 pm

andrej wrote:
Thu Sep 26, 2019 5:26 pm
witam , czy ktoś myślał nad ikoną markizy zewnętrznej
dzięki za zainteresowanie ale ja mam markizę sterowaną firmware rolet okiennych ponieważ wyłącznik ręczny jak i napęd działają jak w rolecie a ta grafika chyba nie będzie działac
Oziborn19
Posts: 65
Joined: Wed Sep 18, 2019 11:32 am

Sun Oct 06, 2019 8:26 am

A ja mam pytanie o ikonę w aplikacji androidowej, zainstalowałem firmware supla dla sonoffa pow i nie pokazuje wogule ikony licznika pomiaru elektryczności nie mówiąc o wartościach czy ktoś podpowie jak to naprawić?
tcp
Posts: 175
Joined: Wed Dec 19, 2018 7:47 pm

Sun Oct 06, 2019 6:40 pm

Szukam ikonki pompy obiegowej. Podzieli się ktoś ?
Post Reply