Ikony

Arek.kandula
Posts: 283
Joined: Mon Dec 24, 2018 8:52 am

Tue Sep 03, 2019 7:32 pm

Kolego a gdzie można znaleźć źródło twoich ikonek
User avatar
milion81
Posts: 161
Joined: Mon May 07, 2018 8:34 am

Tue Sep 03, 2019 7:43 pm

na bieżąco w tym temacie:
viewtopic.php?f=9&t=2405&start=150
jak coś to aktualna baza w załączniku
Attachments
Ikonki_Supla_MIT.zip
(242.56 KiB) Downloaded 89 times
Gucio2607.
Posts: 430
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Tue Sep 03, 2019 10:10 pm

heating on.png
heating on.png (19.3 KiB) Viewed 708 times
heating off.png
heating off.png (18.02 KiB) Viewed 708 times
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
winek1986
Posts: 21
Joined: Mon Dec 11, 2017 5:07 pm
Location: Kaszuby

Wed Sep 04, 2019 5:36 am

milion81 wrote:
Tue Sep 03, 2019 7:04 pm
ja mam taką, może ci się przyda ;)
Dziękuje :mrgreen:
raiss12
Posts: 2
Joined: Sun Apr 28, 2019 10:58 pm

Wed Sep 04, 2019 1:54 pm

Witam
Potrzebuję ikonki do podlewania kropelkowego. Ktoś coś posiada.
Dzięki
User avatar
Vallhalen
Posts: 126
Joined: Mon Dec 10, 2018 9:25 am
Location: Rumia
Contact:

Sat Sep 07, 2019 5:35 pm

raiss12 wrote:
Wed Sep 04, 2019 1:54 pm
Witam
Potrzebuję ikonki do podlewania kropelkowego. Ktoś coś posiada.
Dzięki
Taka albo taka

https://www.vectorstock.com/royalty-fre ... or-3214631

https://activemember360.com/wp-content/ ... teaser.png
Zawsze pozytywny :)
Trochę Shelly + Supla + Tradfri z Ikea z żarówkami + google home.
akren
Posts: 28
Joined: Sat Jan 27, 2018 3:28 pm

Sun Sep 08, 2019 11:13 am

Wiadomo coś o terminie możliwości zmiany ikonek na IOS ?
User avatar
milion81
Posts: 161
Joined: Mon May 07, 2018 8:34 am

Mon Sep 09, 2019 9:11 am

raiss12 wrote:
Wed Sep 04, 2019 1:54 pm
Witam
Potrzebuję ikonki do podlewania kropelkowego. Ktoś coś posiada.
Dzięki
Attachments
Licencja MIT.pdf
(67.32 KiB) Downloaded 23 times
podlewanie_kropelkowe_ON_MIT.png
podlewanie_kropelkowe_ON_MIT.png (1.04 KiB) Viewed 476 times
podlewanie_kropelkowe_OFF_MIT.png
podlewanie_kropelkowe_OFF_MIT.png (757 Bytes) Viewed 476 times
raiss12
Posts: 2
Joined: Sun Apr 28, 2019 10:58 pm

Mon Sep 09, 2019 9:38 am

Dziękuję Bardzo za ikony do podlewania kropelkowego.
Jesteś WIELKI.
User avatar
dawidd
Posts: 433
Joined: Tue Dec 19, 2017 12:45 pm

Mon Sep 09, 2019 4:09 pm

Ja mam nietypowa prośbę o ikonkę do ogrzewania webasto w aucie. Ma ktoś coś takiego ?
Post Reply