Supla android Widget

Patryk125
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 09, 2016 9:15 am

Witam, czekając na aktualizacje programu Supla z wprowadzoną funkcją możliwości zmiany kolejności wyświetlania funkcji dostępnych, mam pytanie czy było by to możliwe aby supla była by dostępna w postaci skróconej typu WIDGET na pulpicie telefonu, tabletu itp... ? Zadaje te pytanie bo często się korzysta z otwierania bramy wjazdowej i fajnie było by mieć możliwość otwarcia tej bramy bez potrzeby uruchamiania całego programu w postaci pełnej :)
- a tak wykorzystam sytuacje aby zapytać się kiedy jest przewidziana aktualizacja powyżej wspominana? :) Dziękuję .
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Początek 2017
Awatar użytkownika
nowy1
Posty: 339
Rejestracja: pt lip 01, 2016 11:51 am
Lokalizacja: Warszawa

pzygmunt pisze:Początek 2017

:(

Wiem nie tylko człowiek żyje suplą :)

szkoda że nie chcesz "nas" wykorzystać :D jako użytkowników beta .
Patryk125
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 09, 2016 9:15 am

he he właśnie szkoda :) ...
a mam kolejne pytanie... wiem że jest możliwość aby wprowadzić nowych użytkowników poprzez identyfikatora dostępu ale czy jest możliwość taka aby ci nowy użytkownicy mieli ograniczone możliwości?
w sensie tylko niektóre opcje dostępne jako otwieranie bramy i lampy podwórkowe a żeby reszta opcji się im nie wyświetlała...? Przypominam że steruje wszystko malinką i nie mogę otworzyć nowe lokalizacje w supla cloud, a raczej mogę tylko że 1 malina jest przepisana do 1 lokalizacji i nie może być przepisana do więcej :( inaczej bym założył lokalizacje o nazwie WSPÓLNE i z głowy...
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie ma
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”