Sonoff DUAL

Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Ok. Ten na github-ie zostaje bez zmian. :)
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Zybi
Posty: 1511
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 4:24 pm

Mwisk pisze: sob sty 06, 2018 8:06 pm Na tym nowym drugi przycisk bez pull-up'a nadal nie działa poprawnie. A z pull-up'em(podłączenie rezystora powoduje załączenie przekaźnika) zwarcie GPIO9 do masy powoduje wyłączenie przekaźnika. Przycisk działa na odwrót, zamiast włączać wyłącza przekaźnik.
Wypróbuj ten soft (dedykowany), nie testowałem, bo nie mam takiego modułu, ale powinien działać ;)

viewtopic.php?f=11&t=2940&p=16962#p16962

Założyłem nowy wątek na wersję R2, bo trochę namieszaliście z tym Dualem :(
Mwisk
Posty: 21
Rejestracja: czw lis 23, 2017 9:06 pm

@Zybi
Proponuje stworzyć soft z BTN Config na GPIO_10(na InCan tak ustawiłem i działa) i stworzenie softu pod przełącznik bistabilny(taki akurat ja potrzebuje).
@Espablo
Tutaj proponuję dodać możliwość ustawienia czujnika temperatury pod GPIO_1 i GPIO_3(Tx i Rx) oraz sprawić, żeby po poprawnym połączeniu z clooud'em Led Config gasła(ale to nie jest problemem, bo można w ogóle wyłączyć)

Edit:
Mam problem z czujnikiem temperatury (dht22), próbowałem pod różnymi pinami. Dlatego ponawiam prośbę o dodanie możliwości wybrania Tx i Dx przy czujniku temperatury
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”