Skrypt na pogodę etc.

Post Reply
Przemek01234

Tue Jan 01, 2019 3:01 am

Witam Was

Jest mi niezmiernie miło że dołączyłem do projektu Supla
Na razie zakupione zostały dwa sterowniki ROW-01 i przedłużacz "pod choinkę" z przyciskiem nożnym. Mam taki mały problem, otóż moja instalacja w domu jest na tyle wiekowa już że trzeba ją poprawić (wymiana kabli i przede wszystkim puszek bo te aktualne są za małe - nie mieszczą się sterowniki) Jeden na razie założyliśmy przy lampie pod sufitem lecz nie dało rady podłączyć to w sposób taki jaki powinienem czyli żeby działało w obydwie strony, przy włączonym i wyłączonym włączniku (kwestia tej mojej starej instalacji ...) I teraz skonfigurowałem kilka scen i moje pytanie do Was brzmi:
    Czy przy konfiguracji takiej sceny "w odpowiedzi" jaką mam dostać po wypowiedzeniu komendy "Ok Google" mogę utworzyć taki skrypt że dostanę odpowiedź typu" "Światło zostało włączone, temperatura dla Twojej miejscowości to [...] a do pracy dotrzesz w [...] Spokojnego dnia!" :?:

Natężenie ruchu dlatego że mam sporą odległość do pokonania - do pracy a pogodę ponieważ nie mam jeszcze czujnika temperatury zamontowanego, to dopiero za jakiś czas. ;)
    Pozdrawiam Wszystkich! :)
    Post Reply