Moduł do puszkowy, DS18B20, DHT22, OLED...

Post Reply
kris

Thu Feb 07, 2019 8:45 pm

Zwracam się z prośbą dot. wykonania oprogramowania, spełniające pewne kryteria. Nie chcę w żaden sposób łamać licencji na których oparta jest supla lecz za poświęcony czas, myślę że mogę zaproponować zadość uczynienie w kwocie 150 zł, lub tą kwotę przekazać na konto supla. Płatność z góry.

Chciałbym zastosować kilka modułów (do puszkowych), do sterowania gniazdkami. Moduły jedno przekaźnikowe powinny wystarczyć. Plan minimum to: sterowanie gniazdami 230V on/off, termometr DS18B20 lub DHT22 (np. do wyboru z poziomu konfiguracji modułu). Mile widziana także obsługa kontaktronu.
Plan ambitniejszy, to dołożenie OLED i ewentualnie innych „bajerów” na których Wy się znacie. W przypadku realizacji drugiego planu, jestem skłonny zwiększyć zadość uczynienie.
Przeglądając różne urządzenia widzę że może ten sprzęt byłby odpowiedni viewtopic.php?p=34935#p34935 gdzie baza softu powiedzmy że już jest. Można także zaproponować inne urządzenia, niektóre puszki mam głębokie, kieszeniowe także miejsce powinno być. O istnieniu m.in. Sonoff Basic - firmware "ALL IN ONE" wiem, lecz bardziej celuje w mniejsze, pewniejsze, nowsze konstrukcje sprzętowe. Dany moduł mogę kupić i podesłać na testy. Sztywnego terminu realizacji, nie ma.
Z wgraniem oprogramowania, powinienem sobie poradzić (kilka modułów mam, które sam ogarnąłem). Co najwyżej będzie potrzebne wsparcie online dotyczące podłączenia rezystorów, DS., ewentualnej konfiguracji itp.
Możliwy kontakt na Priv lub poprzez oficjalny kanał forum. Na każdą wiadomość odpowiem, chyba że to będzie spam.
Filo301

Fri Feb 08, 2019 7:23 am

Poszukaj inCan na forum
Post Reply