Wemos d1 mini + czujnik temperatury

Jarson78
Posty: 146
Rejestracja: pn cze 11, 2018 10:54 am

Panowie potrzebuje wszej pomocy bo za cienki jestem w te klocki.
Co bym nie wgrał do wemosa to czujnik temperatury mi nie działa, pojawia się na kilka sekund 0,0 i znika.
Dajcie mi linka skąd będę mógł pobrać soft do wemosa na 4 sztuki ds18b20 i soft na 1 sztukę dht22 wraz z dokładnym opisem podłączenia tych czujników (pliki bin bo z innymi nie dam rady).
Z góry wielkie dzięki
tomek98
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 20, 2019 3:35 pm

Jarson78 pisze: wt paź 29, 2019 12:09 pm Panowie potrzebuje wszej pomocy bo za cienki jestem w te klocki.
Co bym nie wgrał do wemosa to czujnik temperatury mi nie działa, pojawia się na kilka sekund 0,0 i znika.
Dajcie mi linka skąd będę mógł pobrać soft do wemosa na 4 sztuki ds18b20 i soft na 1 sztukę dht22 wraz z dokładnym opisem podłączenia tych czujników (pliki bin bo z innymi nie dam rady).
Z góry wielkie dzięki
Jeśli chodzi o binarki to nie jeszcze takiej gotowej. Inna sprawa jeśli chodzi o Primary Gui V2 ale tutaj to raczej trzeba wgrywać przez Arduino IDE bądz inną aplikację viewtopic.php?f=11&t=5233
Pozdrawiam,
Tomek
Jarson78
Posty: 146
Rejestracja: pn cze 11, 2018 10:54 am

Nie będę zakładał nowego tematu i zapytam tutaj.
Wemos d1 mini + kontaktron + ewentualnie jeszcze czujnik temperatury DHT22 - kontaktron zamontowany na furtce. W momencie otwarcia furtki załącza się światło jeżeli nie jest włączone i jest po zachodzie, którym steruje sonoff.
Jest może taki soft, jeżeli tak to poproszę o linka i opis jak to wszystko podłączyć i ustawić żeby działo tak jak chce??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”