problem z wykonywaniem poleceń

dzarmul
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:17 am

Dzień dobry, zwracam się do Was o pomoc ponieważ niestety sam nie mam już pomysłów co robię nie tak.Mój problem polega na nie wykonywaniu akcji przez asystena google. Otóż mam wszystko poprawnie skonfigurowane, sceny po np wklejeniu w przeglądarkę wykonują się poprawnie, asystent po wypowiedzeniu frazy np"przełącz zawór" zwraca zadaną przeze mnie odpowiedź np "zawór zmieniony" ale nie wykonuje zadania. Zadanie dla asystenta jest skonfigurowane przez IFTTT i połączone przez WEBHOOK. Wszystko działa ale asystent nie wykonuje podanego z Supla Scripts adresu URL na wykonanie sceny w WEBHOOK. Pół internetu już przeczytałem i nie mam pojęcia gdzie leży problem, dlatego zwracam się do Was z pomocą. Widzę że już tylko ten mały krok dzieli mnie od zabawy ale tu utknąłem. Z góry dzięki.
dzarmul
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:17 am

ok. w sumie przez przypadek rozwiązałem problem i chciałbym się podzielić dla innych osób mających podobne problemy. otóż u mnie asysent działa i włącza urządzenie, lecz należy 2x powtorzyć "ok google". Tzn wypowiedzenie pierwszej frazy "ok google " uruchamia asystenta, lecz powiedzenie drugi raz "OK GOOGLE np włącz zawór" uruchamia urządzenie. Wypowiedzenie 1x :ok google" i "włącz zawór" zwraca odpowiedź lecz nic poza tym. temat zamknięty :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”