Własna instancja aktualizowanie modułów zamel

Awatar użytkownika
kris.sg
Posty: 372
Rejestracja: pn sie 07, 2017 8:08 pm
Lokalizacja: Przezchlebie

Mam własną instancję i jakiś czas temu rejestrowałem na serwerze supli min żeby google home działało.
Przy okazji testów mROW nie mogłem zaktualizować do najnowszej wersji, tzn. po ustawieniu "firmware update" na yes i restarcie dioda nie zaczęła migać. Jak przepiąłem urządzenie na clouda supli to aktualizacja poszła bez problemu.
Czy coś jeszcze trzeba zrobić, ustawić na własnym serwerze żeby to działało ?
Mam u siebie wersję 2.3.33.
■Rpi4(m.2) Supla Cloud, Scripts ■Rpi3(sd) SD: 6x MI ATC, 1x W.S.
ROLETY_V3 x12 ■SWITCH_DUAL x4 ■GATE_MODULE_V3 x1 ■SOCKET_SSR x1 ■SMOKE_MODULE x1
SONOFF_TOUCH x4 ■YUNSCHAN x1 ■STAITCASE_DIMMER x1 ■MEW-01 x2 ■mROW-02 x1 ■LEW-01 x1
POW_R2 x2 ■SP111 x3
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

Witam,
Musisz zarejestrować swoją instancję:
https://cloud.supla.org/register-cloud .
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Jak wpisy w esp_update się nie aktualizują to napisz do Przemka. U mnie też była instancja rejestrowana dawno dawno temu, jak było GH wprowadzane, ale coś się rozjechało i nowa funkcjonalność wprowadzona ostatnio, czyli synchronizowanie wpisów w esp_update z serwerem Supli, wcale nie działało.
Rejestracja poprzez formularz w moim przypadku nie działała. Jak u Ciebie będzie podobnie to zgłoś to do naszego MISTRZA :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
kris.sg
Posty: 372
Rejestracja: pn sie 07, 2017 8:08 pm
Lokalizacja: Przezchlebie

lesny8 pisze: czw lip 29, 2021 6:36 am Jak wpisy w esp_update się nie aktualizują to napisz do Przemka. U mnie też była instancja rejestrowana dawno dawno temu, jak było GH wprowadzane, ale coś się rozjechało i nowa funkcjonalność wprowadzona ostatnio, czyli synchronizowanie wpisów w esp_update z serwerem Supli, wcale nie działało.
Rejestracja poprzez formularz w moim przypadku nie działała. Jak u Ciebie będzie podobnie to zgłoś to do naszego MISTRZA :)
Dzięki tak coś czułem, że nie będzie prosto :)
Nic napiszę do Przemka.
■Rpi4(m.2) Supla Cloud, Scripts ■Rpi3(sd) SD: 6x MI ATC, 1x W.S.
ROLETY_V3 x12 ■SWITCH_DUAL x4 ■GATE_MODULE_V3 x1 ■SOCKET_SSR x1 ■SMOKE_MODULE x1
SONOFF_TOUCH x4 ■YUNSCHAN x1 ■STAITCASE_DIMMER x1 ■MEW-01 x2 ■mROW-02 x1 ■LEW-01 x1
POW_R2 x2 ■SP111 x3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”