Problem z instalacją Supla na Qnap

RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

Automatyczne tłumaczenie Yandex: ogólnie rzecz biorąc, musiałem całkowicie usunąć aplikację Supla z ContainerStation Qnap, co zrobiłem wraz z obrazem, woluminami i kontenerami. Pozornie elementarna procedura instalacji, która (od dawna jest prawdą), ale musiałem ją wykonać i nie raz nie było żadnych trudności. A dziś poniosłem fiasko. Oczywiście instaluję z repozytorium SUPLA/supla-Docker:qnap, jak zawsze widzę ikony możliwości instalacji aplikacji, otwieram i widzę najnowszą wersję 2.3.34 i widzę 1/4 kroku instalacji, klikam obok przycisku "Dalej" i nic się nie dzieje, pusta przestrzeń po prawej stronie smartfona, jak na zrzucie ekranu, chociaż według moich wspomnień i instrukcji wideo na youtube powinno pojawić się okno dialogowe ustawień, w którym musisz wprowadzić oryginalne dane, aby utworzyć przyszły plik ustawień yaml, nic Czy ktoś wie co robić? Jak zainstalować w inny sposób przez terminal i SSH? Powiedz mi, bo w tej chwili straciłem automatykę domową( PS, co byś zrozumiał, nie jest to problem z wyświetlaniem w przeglądarce lub ograniczeniami, na przykład antywirusem, próbowałem połączyć się ze stacją kontenerową z różnych przeglądarek, różnych komputerów. Próbowałem zainstalować SuplaAPP nawet na innych serwerach Qnap, inny model i wersje QTS fizycznie znajdujące się w innej sieci lokalnej wyłączały na Qnap wszystkie antywirusy i zabezpieczenia, wynik jest taki sam (pomocy!!!!!!!
Załączniki
QIP Shot - Screen 067.png
QIP Shot - Screen 067.png (91.04 KiB) Przejrzano 1096 razy
QIP Shot - Screen 066.png
QIP Shot - Screen 066.png (5.85 KiB) Przejrzano 1096 razy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sprawdź logi.
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

pzygmunt pisze: czw wrz 23, 2021 1:21 pmSprawdź logi.

Update container apps list failed: HTTPSConnectionPool(host='github.com', port=443): Max retries exceeded with url: //SUPLA/supla-docker/commits/qnap (Caused by NewConnectionError('<urllib3.connection.HTTPSConnection object at 0x7fc75afb3050>: Failed to establish a new connection: [Errno -2] Name or service not known',))
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wychodzi na to, że Twój QNAP ma problem z połączeniem się z github-em.
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

pzygmunt pisze: czw wrz 23, 2021 1:54 pm Wychodzi na to, że Twój QNAP ma problem z połączeniem się z github-em.
Automatyczne tłumaczenie Yandex: nie wiesz, z czym może to być związane? Nie tylko na moim serwerze nie mogłem tego zrobić, łączyłem się z serwerem klienta, a wynik jest taki sam( po kliknięciu wersji Supla próbuje przejść na github i wyświetla błąd jak na zrzucie ekranu. (Strona github.com zablokowany. Strona www github.com nie pozwala na nawiązanie połączenia. ERR_BLOCKED_BY_RESPONSE)
Załączniki
QIP Shot - Screen 068.png
QIP Shot - Screen 068.png (10.94 KiB) Przejrzano 1066 razy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Może github nie jest dostępny dla Twojego regionu / adresów ip.
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

pzygmunt pisze: czw wrz 23, 2021 2:41 pm Może github nie jest dostępny dla Twojego regionu / adresów ip.
Automatyczne tłumaczenie Yandex: chodzi o to, że z przeglądarki mogę wejść na github.com bez vpn i innych manipulacji( poza tym ostatnio instalowałem na raspberry zgodnie z instrukcjami z forum i też nie miałem problemów, tam też instaluje się git.
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

pzygmunt pisze: czw wrz 23, 2021 2:41 pm Może github nie jest dostępny dla Twojego regionu / adresów ip.
Automatyczne tłumaczenie Yandex: rozmawiałem z dostawcą Internetu, mówią, że wszyscy sprawdzili z boku nie ma żadnych ograniczeń( połączyłem się z innym serwerem, wynik jest taki sam, może to wszystko wina zmodyfikowanych portów 8080/8081 dla dostępu do serwera i 80/443 dla wirtualnego serwera www?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Trudno powiedzieć dlatego z Twojej sieci nie można połączyć się z Github-em.
Przyczyn może być wiele. Firewall, przezroczysty proxy, który działa nieprawidłowo. Ban nałożony przez github-a na Twoja podsieć (nie spotkałem się z tym) itd...
RusaBel
Posty: 74
Rejestracja: śr lip 31, 2019 7:27 pm

pzygmunt pisze: czw wrz 23, 2021 6:58 pm Trudno powiedzieć dlatego z Twojej sieci nie można połączyć się z Github-em.
Przyczyn może być wiele. Firewall, przezroczysty proxy, który działa nieprawidłowo. Ban nałożony przez github-a na Twoja podsieć (nie spotkałem się z tym) itd...
Automatyczne tłumaczenie Yandex: Czy wiesz, jak zainstalować alternatywny sposób?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”