Nie mogę dodać kolejnego urządzenia

kris58
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 12, 2021 7:13 pm

Jestem zalogowany na swoim koncie i mam rejestrację aktywną.Jak jest zalecane w telefonie wyłączyłem transmisję danych i ustawiłem częstotliwość wifi na 2.4.Podłaczyłem nowy Sonoff TH16 z czujką temperatury-dioda szybko miga a nowy Sonoff jest widoczny na liście dostępnych sieci.Na telefonie w aplikacji wybieram DODAJ URZĄDZENIE,zezwalam supli na wł/wył wifi i to wszystko co mogę zrobić.Otwiera się strona "Wprowadź nazwę oraz hasło....",widzę górną część nazwy mojej sieci ale nie mogę przesunąć(scroll) w dół ekranu gdzie powinno być hasło,przycisk "Dalej" nie działa-jakby ekran był zamrożony.Co mogę zrobić,co robię źle?-pomóżcie
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Połącz się z siecią emitowaną przez Sonoff, uruchom przeglądarkę i wejdź na stronę http://192.168.4.1 i wprowadź niezbędne dane. Z konfiguratora aplikacji można dodawać tylko oficjalne moduły.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

ZWrazie co zobacz jeszcze w routerze czy nie masz pełnej tablicy DHCP ;) Ja tak miałem :D z 10 adresów IP w DHCP zwiekszylem do około 100 :D

Ale otak obstawiam że kolega wyżej już rozwiązał Twój problem.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

kris58 pisze: wt paź 12, 2021 7:41 pm Jestem zalogowany na swoim koncie i mam rejestrację aktywną.Jak jest zalecane w telefonie wyłączyłem transmisję danych i ustawiłem częstotliwość wifi na 2.4.Podłaczyłem nowy Sonoff TH16 z czujką temperatury-dioda szybko miga a nowy Sonoff jest widoczny na liście dostępnych sieci.Na telefonie w aplikacji wybieram DODAJ URZĄDZENIE,zezwalam supli na wł/wył wifi i to wszystko co mogę zrobić.Otwiera się strona "Wprowadź nazwę oraz hasło....",widzę górną część nazwy mojej sieci ale nie mogę przesunąć(scroll) w dół ekranu gdzie powinno być hasło,przycisk "Dalej" nie działa-jakby ekran był zamrożony.Co mogę zrobić,co robię źle?-pomóżcie
Mógłbyś zrobić zrzut ekranu tego problematycznego miejsca i wrzucić tutaj?
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
mdi87
Posty: 486
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Zmień przeglądarkę lub urządzenie.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3129
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Robert Błaszczak pisze: wt paź 12, 2021 7:44 pm Połącz się z siecią emitowaną przez Sonoff, uruchom przeglądarkę i wejdź na stronę http://192.168.4.1 i wprowadź niezbędne dane. Z konfiguratora aplikacji można dodawać tylko oficjalne moduły.
GUI Generic też się do nich zalicza.
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

A to nie wiedziałem :)
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
kris58
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 12, 2021 7:13 pm

Dzięki za porady.Zmiana urządzenia raczej nic nie da bo obecnie podłączone jest widoczne przez wifi i sygnalizuje gotowość :o do konfiguracji.Aplikacja na stronie logowania przestaje działać-jest zamrożona-screen w załączniku.Pracujący Sonoff TH16 też nie działa bezusterkowo-zawiesił się kilka razy i jedynym znanym mi rozwiązaniem problemu było fizyczne wył/wł zasilania.Planuję kupić do każdego TH16 gniazdo wifi do resetu zasilania bo bez tej możliwości odczyt pomiaru temperatury nie istnieje
Załączniki
DSCN0869.jpg
DSCN0869.jpg (273.14 KiB) Przejrzano 811 razy
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Ustaw w smartfonie wielkość czcionki na domyślną. Wtedy nic nie będzie ucinać.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
kris58
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 12, 2021 7:13 pm

Serdeczne dzięki-mogę przejść dalej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”