Problem z aplikacja + dodaniem urządzenia

Haszovsky
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 24, 2021 9:40 am

Cześć,

Mam problem z aplikacją supla.

Zostało założone konto supla, do którego jest przypisana aplikacja kliencka ( Iphone), z tej aplikacji można sterować urządzeniem ( brama) za pomocą aplikacji na telefonie. Problem polega na tym, że w cloudzie nie ma urządzenia ( od bramy) tylko jest sam indentyfikator dostępu, który umożliwia aplikacji na telefonie sterowanie urządzeniem. Chciałem dodać kolejne urządzenie do konta, ale jest to niemożliwe ponieważ nie mogę zalogować się poprzez adres e-mail, działa tylko logowanie przez ustawienia zaawansowane.

Jak ten cały proces odkręcić ? Tylko przez usunięcie wszystkiego ?
Czy jest możliwość dodania drugiego urządzenia w ten sam sposób ?

Na swoim telefonie ( system android) dodaje urządzenia do clouda, przypisuje indetyfikatory itp itd.
Nie mam problemu z logowaniem przez e-mail.

Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18325
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie musisz używać identyfikatorów dostępu. Wszędzie posuguj się adresem email. Tak czy inaczej najwet jak się autoryzujesz identyfikatorem to z dodaniem kolejnego urządzenia nie powinieneś mieć problemu. Po prostu dodaj je z Androida. Powinno się pojawić z automatu w iOS.
Na cloud.supla.org urządzenia powinieneś widzieć w zakładce "Moja Supla".
Haszovsky
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 24, 2021 9:40 am

Problem polega w tym, że aplikacja na iphonie nie chce się połączyć przez e-mail.
Powinienem usunąć telefon i dodać go ponownie ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18325
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Usuń aplikację. Zainstaluj. Nie klikaj "Zaawansowane" tylko wpisz email. Połącz. Jeśli się nie połączy to "Zabij" aplikację i uruchom ją ponownie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”