Połączenie sił ?

LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Od jakiegoś czasu zbierałem się aby to napisać - nie chciałbym kogoś urazić. Chodzi o naszych programistów na forum i czy jest szansa na połączenie sił aby rozbudowywać jedno oprogramowanie ? Tak w prost powiem że chodzi o lukfud, który rozwija MultiSonoff & others - firmware (naprawdę także super robota) ale także wszystkim znany elmaya (super dedykowane oprogramowania które działają bez zająknięcia) ?
Tak myślę że jak by była jakaś opcja tak rozdzielenia pewnych funkcji/struktury kodu aby każdy mógł dodać pewną funkcjonalność to ekipa klew, krycha88, Goral64, lukfud, elmaya, espablo (nie wiem czy jeszcze działa w tym projekcie) - to soft mógłby jeszcze stać się lepszy, a być może łatwiej było by też wspierać twórców :)

Na samym początku powiedziałem że nie chciałbym kogoś urazić bo wiem że wiele osób potrafi pisać oprogramowanie, a ich nie wymieniłem albo taki pomysł połączenia sił nie jest taki prosty w realizacji/dogadaniu się i panowie wolą jednak osobno.

Ale przy takim połączeniu sił opcja dogonienia Tasmoty była by jak najbardziej osiągalna, a oprogramowanie w wersji zielonej Supli myślę że bezkonkurencyjne 8-)
Nie wiem czy taka opcja wpisuje się w model biznesowy Supli aby mieć takie rozbudowane oprogramowanie na urządzenia wykonawcze aby nie zakłócić sprzedaży dedykowanych rozwiązań współpracujących producentów ale popularność Supli na pewno mogła by urosnąć :)
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2091
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

LukaszH pisze: ndz lis 28, 2021 10:32 pm
Dzięki za zaliczenie do nielicznego grona, ale nazwanie mnie programistą to obraza dla pozostałych ;)
Jak już nieraz pisałem, wiem jak użyć bibliotekę, ale sam niczego nie stworzę, bo nie potrafię.
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”