Pushover - obsługa krańcówek

Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1073
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Szczerze to bardziej zależy mi na wykonaniu urla po akcji krańcówki.
Gdy teraz kompiluję primery GUI krańcówki nie działają:(
@krycha, planujesz dodanie wykonanie linków dla sensorów? Będę zobowiązany.
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

uchnast.michal pisze: pn mar 22, 2021 1:26 pm Szczerze to bardziej zależy mi na wykonaniu urla po akcji krańcówki.
Gdy teraz kompiluję primery GUI krańcówki nie działają:(
@krycha, planujesz dodanie wykonanie linków dla sensorów? Będę zobowiązany.
nie wystarczy Ci zrobić tego na przycisku i przekaźniku? nie wiem czy planuję ciężko powiedzieć ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1073
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Chce uruchamiać skrypty php po aktywności krańcówki.
W php czuję się mocniej niż w pytonie więc analiza warunków wykonywana jest po stronie serwera i tam w zależności od wyniku wykonywane są linki bezpośrednie konkretnego kanału.
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
patryk051185
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 19, 2019 6:45 am
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry pomysł z tym wykonywaniem linków bezpośrednich. Nie musiał bym, sie martwić o włączenie i wyłączenie pompy brudnej wody jak by mi zaczął przebierać zbiornik na deszczówkę. A pushover to już byłby luksus :D
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1073
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Może @krycha poświęci odrobinę swojego cennego czasu na dodanie takiej funkcjonalności. Byłoby super :D
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
Elektryk Szczecin
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 03, 2020 11:14 pm

krycha88 pisze: pn mar 22, 2021 1:37 pm
uchnast.michal pisze: pn mar 22, 2021 1:26 pm Szczerze to bardziej zależy mi na wykonaniu urla po akcji krańcówki.
Gdy teraz kompiluję primery GUI krańcówki nie działają:(
@krycha, planujesz dodanie wykonanie linków dla sensorów? Będę zobowiązany.
nie wystarczy Ci zrobić tego na przycisku i przekaźniku? nie wiem czy planuję ciężko powiedzieć ;)
Ja jestem zadowolony
https://youtu.be/UA3yyx-jw14

Awatar użytkownika
byniom
Posty: 633
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

A czy jest możliwość żeby w jakimś okresie wyłączyć powiadomienia ? . Chodzi mi o to że teraz to za każdym razem kiedy sygnał jest wyzwalany przychodzi powiadomieniei powiedzmy mam to podpięte pod krańcówkę i za każdym razem będzie mnie powiadamiało a chciałbym tak żeby działało w pewnych godzinach tylko.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Tak, możesz sobie ustawić w aplikacji godziny ciszy (Quiet Hours). Tyle że dotyczy to wszystkich powiadomień Pushover.

Ps.
Powiem szczerze, że dziwię się, po co Wam powiadomienia np. z krańcówek czy też przycisków. Przecież to cholery można dostać od tych powiadomień.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
byniom
Posty: 633
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Do alarmów które można aktywowac o danej godzinie :)
Adamo28
Posty: 135
Rejestracja: ndz lis 08, 2020 2:54 pm

Robert Błaszczak pisze: czw mar 25, 2021 4:48 pm Tak, możesz sobie ustawić w aplikacji godziny ciszy (Quiet Hours). Tyle że dotyczy to wszystkich powiadomień Pushover.

Ps.
Powiem szczerze, że dziwię się, po co Wam powiadomienia np. z krańcówek czy też przycisków. Przecież to cholery można dostać od tych powiadomień.
Ustawienie powiadomienia o podłączeniu się do wifi oraz do supli wraz z url z ip do GUI jest fajną sprawą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”