GUI Generic - HLW8012 czy to sonoff POW ?

krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Przebudowałem HLW8012 oraz CSE7766 tak aby były dane były zapamiętywane wg metody biblioteki SuplaDevice zapomniałem po prostu ustawić dane domyślne - wrzuciłem do tego już poprawkę.

Co do aktualizacji to pewnie wgrałeś zbyt dużego bin i teraz tylko zostaje Ci aktualizacja przez programator. No niestety ale jak kompilujesz sam firmware to trzeba uważać aby nie przekroczyć maksymalnego rozmiaru bo później nie wgrasz nawet GUI-GenericUpdater
https://gui-generic-builder.supla.io/
Patryk
Posty: 2677
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

v2.2.14
Teraz konfiguracja za pomocą 192.168.4.1, przy braku wifi oraz wskazania w SP111 są ok.
Dzięki !!!
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

A tak z innej beczki, aby nie zakładać nowego tematu póki co... dałoby radę zrobić wykres dla napięcia?
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Można mieć dowolny wykres integrując Suple z HomeAssistant + wtyczki InfluxDB i Grafana.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Simono
Posty: 405
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

Koledzy co mam dokładnie wybrać dla Sonoff Pow R2 aby zbudować na https://gui-generic-builder.supla.io/ poprawny wsad i jak i gdzie co ustawić już jak urządzenie wstanie?
Próbuje i urządzenie wstaje ale nie potrafię zmusić do pracy diod, przycisku i licznika. Niby wszystko dobrze ustawiam ale bez pozytywnego rezultatu.

Edit:
Moja nieumiejętoność wybrania gotowego szablonu bo taki oczywiście jest do wybrania w builderze :mrgreen:
Wszystko działa.
Dejwis
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 14, 2023 7:48 pm

Witam

Posiadam Sonoff duo r3 ver.2.0 czyli już na BL0939 moduł pomiaru energii .
Wgrałem generic z szablonu dla sonoff duo r3 ale wersji lite (bo innego nie ma)ale zaznaczyłem moduł pomiaru energii "Licznik energii HLW8012, BL0937" i tu widać że jest starsza wersja tego BL... .Teraz pytanie jakie gpio zaznaczyć w konfiguracji dla : CF -? , CF1 -? , SELi -?
Może by zadziałało co o tym sądzicie .
8-) :shock: :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”