NOWY Interface SUPLA - ReDesign aplikacji

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
macu
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 09, 2021 8:26 am

Jestem bardzo na tak! Jedyne co mi przeszkadza to właśnie wygląd aplikacji - również jestem grafikiem. Wykonałeś kawał dobrej roboty!
Pytanie czy ktoś chciałby się podjąć napisania np. alternatywnej aplikacji. Może jakaś zrzutka dla chętnego, żeby za darmo nie robił?
mmiikk
Posty: 436
Rejestracja: pn sie 06, 2018 1:27 pm

Bardzo ładne, ale poza tym ze ladnie wyglada, owszem to jednak moim zdaniem mniej funkcjonalne, jak jestem zaspany kieruje sie glównie ikonami nie czytając tekstu. wiec te tu sa wg mnie za male, poza tym ten interfejs trzeba by zmodyfikowac zeby nie przelaczal przypadkowym kliknieciem, cala obsluga przez aplikacje jest czesto robiona w warunkach niekomfortowych, wiec dokładne przelaczanie na stabilnym smartfonie na stole nie wchodzi w gre, w obecnej apikacji trzeba przesunac zeby odbezpieczyc dany przelacznik i to jest dobre.
ps. nic nie stoi na przeszkodzie zeby byl to interfejs alternatywnej aplikacji już taka nawet istniała (istnieje?)
Awatar użytkownika
adik300i
Posty: 41
Rejestracja: pn paź 25, 2021 4:49 pm
Lokalizacja: Opolskie

mmiikk pisze: pt sty 21, 2022 12:40 pm w obecnej apikacji trzeba przesunac zeby odbezpieczyc dany przelacznik i to jest dobre.
Widzisz, a jak dla mnie jest na odwrót, wolałbym coś na zasadzie jak pokazano na grafice, bo mnie przesuwanie w lewo i prawo niekiedy denerwuje, ale każdemu nie dogodzisz :P Dlatego jestem zdania ze powinno dać się wybrać z obu opcji :)

Jak dla mnie ten pomysł na aplikację bardzo mi się podoba. :mrgreen:
Szczególnie przewijane lokalizacje na bok, nie trzeba przewijać tyle w dół.
W swojej prostocie apka supla jest idealna, jednak trochę "świeższego" interfejsu jej brakuje.
mmiikk
Posty: 436
Rejestracja: pn sie 06, 2018 1:27 pm

Jeszcze jeden bład interfejsu zwrócił moją uwagę: na samej górze jest temperatura w mieszkaniu dopiero pod nia podzial na lokalizacje, tymczasem wlasciwie nie ma czegos takiego jak temepratura w mieszkaniu, jak ktos ma czujniki to ma je w pokojach - u mnie inna jest temperatura w sypialni, w pokoju dzieci, w salonie, jest też na zewnatrz taras z czujnikiem, nierzadko sa to czujniki dodatkowo wilgotnosci, niektórzy maja cale stacje pogodowe, wiec jak to zostanie przedstawione w aplikacji? Temperatury zajma całą górną przestrzen apk nie zostawiając miejsca przełącznikom? Czy bedzie wyswietalna losowa? czy jakos inaczej?
Ten podział pod temperaturą to lokalizacje w supli? Jeśli tak to czujniki do nich przynależą i tej temperatury przed podzialem zwyczajnie nie bedzie, co zmienia caly wyglad aplikacji. Rozumiem że to koncept ale chyba nierzeczywisty.
krzychunh
Posty: 32
Rejestracja: pn lip 12, 2021 6:23 am

Jest jakaś wersja beta do testów ?:) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8179
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

krzychunh pisze: pn lut 28, 2022 11:35 am Jest jakaś wersja beta do testów ?:) Pozdrawiam
Nie ma żadnej wersji i nikt nad tym chyba nie pracuje.
bornvision zrobił kilka wizualizacji, wrzucił na forum i na tym temat się skończył.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Jak juz ponad rok minął i nadal nic to raczej nic się nie ruszyło.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Art3pl
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 22, 2022 8:05 am

Jak dla mnie BOMBA !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”