Amazon Echo (Alexa) support

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Post Reply
roberttoja
Posts: 11
Joined: Tue Jan 03, 2017 10:54 am

Fri Feb 03, 2017 10:07 am

Hej, planuje zakup Amazon Echo. Pytanie czy jest w planach rozbudowa Supli o wsparcie do Alexy, czy też powinienem zacząć kombinować z serwerem MQTT? :) Z góry dzięki za odpowiedź.
User avatar
pzygmunt
Posts: 7045
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Fri Feb 03, 2017 10:35 am

Jest pan integracji z Amazon Echo, Gogole Home i Apple Home ale to przyszłość.
Gucio2607.
Posts: 433
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Thu Sep 28, 2017 6:28 am

Czy cos sie dzieje w tym temacie?
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
User avatar
pzygmunt
Posts: 7045
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Thu Sep 28, 2017 6:34 am

To, że sprzęt Amazona i Google-a w poniedziałek do mnie dotarł
User avatar
julekjulek
Posts: 29
Joined: Wed Apr 12, 2017 9:26 am

Thu Sep 28, 2017 7:29 am

"Sprzęt dotarł" - bardzo dobra wiadomość.
Mam Google Home i czekam niecierpliwie na możliwość sterownia urządzeniami Supla przy jego pomocy.
Wszystko jest możliwe, ale na wszystko jest potrzebny czas ;)
Booster
Posts: 2
Joined: Mon Oct 30, 2017 10:37 pm

Mon Oct 30, 2017 11:09 pm

Czy coś od września ruszyło? :)
matt
Posts: 16
Joined: Thu Feb 22, 2018 2:35 pm

Thu Feb 22, 2018 2:42 pm

Witam wszystkich i podbijam pytanie - coś się ruszyło? Ewentualnie czy istnieje jakieś API do Supli abym mógł sobie napisać własny skill do Alexy?
User avatar
pzygmunt
Posts: 7045
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Thu Feb 22, 2018 2:44 pm

bocian
Posts: 11
Joined: Sun Jan 21, 2018 12:57 pm

Tue Mar 13, 2018 9:46 am

Nie ma jeszcze skills Supli ;/ a czy macie jakiś inny sposób współpracy supli z alexą np. za pomocą scripts supla.fracz ?
Post Reply