Alternatywne ikonki

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
moonraker
Posts: 12
Joined: Fri Dec 10, 2021 6:22 pm

Post

Dorzucę od siebie ikonki do zaworu odcinającego wodę może komuś się przydadzą.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Pietras81
Posts: 1730
Joined: Sun Feb 17, 2019 6:56 am
Location: Osielsko

Post

M2riusz wrote: Thu Jan 06, 2022 7:45 pm A mam nawet takie gniazdo podpowiecie jak je przerobic na renifera z kwh
Jeśli za pomocą programatora to poniżej schemat pinów. Śrubka jest w otwoze na boleć. Całość rozbiera się łatwo i przyjemnie. Soft jak wyżej pisali koledzy.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
https://pietras-81.aqi.eco/
M2riusz
Posts: 7
Joined: Thu Jan 06, 2022 7:29 am

Post

przepraszam ale i tak nie wiem jak to zrobic ! co to programator ? jetem zielony tak jak pisalem wczesniej :lol:
Yepestis
Posts: 609
Joined: Mon Sep 24, 2018 6:08 pm
Location: Wrocław

Post

M2riusz wrote: Thu Jan 06, 2022 7:45 pm A mam nawet takie gniazdo podpowiecie jak je przerobic na renifera z kwh
Proponuję założyć nowy wątek, napewno ktoś pomoże.
Ten wątek dotyczy ikon więc dobrze by było nie prowadzić w nim dyskusji na inne tematy, z korzyścią dla całej społeczności :P
User avatar
MadOnion78
Posts: 1064
Joined: Sun Nov 24, 2019 3:53 pm
Location: Głubczyce

Post

No rejczel. :mrgreen:
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
M2riusz
Posts: 7
Joined: Thu Jan 06, 2022 7:29 am

Post

dzieki panowie oczywiscie macie racje :? a apropo ikonek ta ma ktos moze ikone drzewka ogrodowego z lampkami ?
User avatar
elhenio
Posts: 198
Joined: Tue Jan 02, 2018 1:30 pm

Post

Automat schodowy w kilku wersjach.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
User avatar
elhenio
Posts: 198
Joined: Tue Jan 02, 2018 1:30 pm

Post

M2riusz wrote: Fri Jan 07, 2022 12:49 pm dzieki panowie oczywiscie macie racje :? a apropo ikonek ta ma ktos moze ikone drzewka ogrodowego z lampkami ?
Chodzi Ci o zwykłą choinkę?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
Ramirez09
Posts: 39
Joined: Thu Jul 04, 2019 9:25 pm

Post

Ma może ktoś suplowa ikonkę hydroforu? Za udostępnienie z góry dziękuję.
User avatar
elhenio
Posts: 198
Joined: Tue Jan 02, 2018 1:30 pm

Post

Coś takiego mam.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.

Return to “Pomysły i koncepcje”