Sterowanie głosem

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
sdsi
Posty: 134
Rejestracja: wt lis 14, 2017 10:20 am

czy coś zrobiliście specjalnie w ustawieniach aby google asystent zameldował się po polsku? czy po prostu - sam się pojawił?
kasta002
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 6:43 pm

sdsi pisze: sob gru 01, 2018 2:09 pm czy coś zrobiliście specjalnie w ustawieniach aby google asystent zameldował się po polsku? czy po prostu - sam się pojawił?
Mam włączone aktualizacje od Google i dziennie rano przytrzymywałem domek i dzisiaj się sam włączył , dają dostęp losowo musisz czekać cierpliwie
miko1282
Posty: 538
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:15 pm
Lokalizacja: Brodnica

Ja dostęp mam już ponad miesiąc, ale nie wiem jak to zintegrować z suplą :(
leON22
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 17, 2018 9:25 pm

Witam, masz tu dwa filmiki instruktażowe , co i jak , step by step :
1)https://www.youtube.com/watch?v=YOvxetkskmc ,
2)https://www.youtube.com/watch?v=7PusVwWzDt0
W tym drugim ,warunkiem żeby działało, musisz zmienić język fona na English (UK) ;) Potwierdzam działanie na moim Huawei P20 :D
PS. @wsosniak THX za info , pozdrawiam ;) Czy Supla Cloud v.2.3 zagada w języku polskim :?:
kasta002
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 6:43 pm

Już wiadomo kiedy będzie możliwa obsługa supli za pomocą Google Home ? Bo termin ciągle jest przesuwamy
eradek
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 5:32 pm

Wracając do tematu opóźnienia odpowiedzi aby uzyskać stan faktyczny urządzenia po wykonaniu akcji.
Czy można zdefiniować opóźnienie odczytania stanu urządzenia per scena? Na przykład dodać time lub sleep w odpowiedzi sceny? Z większością urządzeń mam taki problem, że powiadomienie dostaje jeszcze przed samym wykonaniem akcji.
tkaczu2
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 8:56 am

Część, mam problem z uruchomieniem supla voice. Teoretycznie wszystko zostało skonfigurowane jak na filmie Fracza. Automatem supla voice odbiera komendy ale nie przekazuje informacji do supli. Co może być przyczyną?
Na stronie supla fracz zalogowałem się poprzez supla ( szybsza wersja logowania bez ręcznego wpisywania danych). Jako login i hasło wpisałem dane z supla clound, nazwa urządzenia pozostawiłem sugerowane "my phone". Jakies pomysły?
Benon
Posty: 38
Rejestracja: wt sty 15, 2019 8:17 am

Musisz zalogować się do Supla scripts za pomocą Tokena. Z chmury Supli generujesz Token. Po wpisaniu Tokena będziesz widział możliwość nadania nazwy i hasła. Wszystko jest kolejno opisane .
Awatar użytkownika
Vallhalen
Posty: 163
Rejestracja: pn gru 10, 2018 9:25 am
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

tkaczu2 pisze: ndz sty 13, 2019 9:08 am Część, mam problem z uruchomieniem supla voice. Teoretycznie wszystko zostało skonfigurowane jak na filmie Fracza. Automatem supla voice odbiera komendy ale nie przekazuje informacji do supli. Co może być przyczyną?
Na stronie supla fracz zalogowałem się poprzez supla ( szybsza wersja logowania bez ręcznego wpisywania danych). Jako login i hasło wpisałem dane z supla clound, nazwa urządzenia pozostawiłem sugerowane "my phone". Jakies pomysły?
Mozesz tez zrobić tak jak w tym watku na dtugiej stronie pisze fracz uzywajac ifttt viewtopic.php?p=33741#p33741 to proste wiec zachecam.
Zawsze pozytywny :)
Trochę Shelly + Supla + Zamel + Tradfri z Ikea z żarówkami + google home.
dydyrydy
Posty: 301
Rejestracja: pt mar 01, 2019 7:35 pm

Mam takie pytanko....czy coś się zmieniło w temacie sterowania głosem przez asystenta google, który już od dłuższego czasu jest po polsku? Konkretnie chodzi mi o to, czy sterowanie Suplą może być tylko przez asystenta google, czy nadal trzeba używać innych, dodatkowych aplikacji na telefonie, typu IFTTT itp?
Moja Supla: ;)
3 x Sonoff SV (brama wjazdowa, garażowa i furtka)
2 x Sonoff Basic (oświetlenie)
1 x Sonoff SV (oświetlenie)
1 x Sonoff 4CH Pro (podlewanie)
1 x Sonoff 4CH (różne graty)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”