Sterowanie podczerwienią IR sprzętami RTV i AGD

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
maras
Posty: 75
Rejestracja: pt sty 26, 2018 10:10 am

Na broadlink'a bedzie soft jakiś suplowy? NIe raczej chodzi wam o to że będzie supla i broadlink będą spięte razem np. przez asystena google.

Bardziej chciałbym mieć wszystko w jednej aplikacji. W jednym okienku.
Zachęcająco brzmi produkt zamela ciekawe jak z ceną. No ale jak nie uda się softowo zmusić wemosa to nie będzie wyjścia.
soren
Posty: 164
Rejestracja: pn cze 04, 2018 7:36 am

Ja do sterowania tv ogulnie rtv xboxa amplitunera itp używam raczej alexy w aplikacji supla i bez tego jest juz dużo przewijania żeby coś znaleźć dodając do tego jeszcze wszystkie piloty w domu to już wogle masakra by była ale wsumie co kto woli
Sk_uter
Posty: 472
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

pzygmunt pisze: pt sie 17, 2018 12:41 pm Takie urządzenie IR pod Suplę chyba Zamel planuje
@ernest
Czy coś wiesz na tej temat?
Sk_uter
Posty: 472
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

pzygmunt pisze: pt sie 17, 2018 12:41 pm Takie urządzenie IR pod Suplę chyba Zamel planuje
Wiesz coś czy to dalej ruszyło? Bo date widzę późną, a takiego produktu u nich brak
Awatar użytkownika
Elektryk Szczecin
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 03, 2020 11:14 pm

Dejv pisze: ndz lut 11, 2018 7:27 pm Witam wszystkich jestem nowy na forum i interesuje mnie sterowanie podczerwienią telewizora, kina lub klimatyzacji. Czy będzie coś realizowane do SUPLI? Grupa na SUPLA CLOUD jest (RTV i AGD) lecz jak klikam to wysyła mnie na główną stronę SUPLI.



Wydaje się że to prosta sprawa bo takie sterowanie na arduino robiłem jakiś czas temu
https://youtu.be/1y2pUGjwesQ teraz trzeba przerobić to na wemosa

Awatar użytkownika
byniom
Posty: 641
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Myślałem o czymś takim i nawet testowałem na arduino leonardo . Najpierw wgrałem program który odczytuje kod pilota i odczytałem go w monitorze danych a potem ten sam kod innym wgranym programem wgrałem do leonardo i zadziałało . Sterowałem akurat klimatyzatorem ( włącz wyłącz) . Próbowałem wgrać ten program do wemosa ale arduino pokazało błędy bo inna struktura bibliotek chyba była. Wymyśliłem więc tak że do wemosa wgram program który będzie sterował stanem wysokim wyzwalanie na arduino pro mini . Czekam na dostawę części i jak przyjdą to będę próbował to posklejać.
Awatar użytkownika
Elektryk Szczecin
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 03, 2020 11:14 pm

👍😀

Awatar użytkownika
nonflammable
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 26, 2019 11:12 pm
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

espeasy z nadajnikiem IR i filesensors na malinie
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1782
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”