Google Home IFFT, sterowanie głosowe SUPLA

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
pzygmunt

Tue Jun 04, 2019 9:13 pm

Nasze serwery nie są zintegrowane z IFFT. Nic w tum kierunku się jeszcze nie ruszyło.
pzygmunt

Tue Jun 04, 2019 10:09 pm

Tu bardziej chodzi o dedykowane callbacki
Które nie są zaimplementowane po stronie supla-server. IFFT chyba tez pobiera opłaty za integracje. Musimy to zweryfikować.
akszyn

Wed Jun 05, 2019 2:51 pm

Czekam z niecierpliwością na oficjalną integrację z ifttt
Supla na pokładzie wemosa D1 mini z relay shield (gate Zibiego)+ sonoff basic z domyślnym softem + broadlink RM mini 3 + Philips hue z bridge v1
Pawele

Thu Jun 06, 2019 10:11 am

A czy z pomocą ifttt lub bez (czy jakoś innym sposobem) można będzie kiedyś na głośniku Google Home uzyskać coś podobnego jak już istnieje w Automate, tylko zamiast telefonu żeby była to informacja na głośniku?

Np. powiadomienie o nowej poczcie w skrzynce lub przekroczenie danej temperatury w pomieszczeniu? Albo sama możliwość spytania o stan/wartości.
akszyn

Thu Jul 18, 2019 7:25 pm

w@hu wrote:
Sun Mar 25, 2018 10:18 am
Można skorzystać z IFTTT poprzez założenia konta na supla.fracz.com, tam w scenach masz odnośnik do filmu który pokazuje jak to zrobić. Ja osobiście używam już tego rozwiązania -niestety póki co trzeba "gadać po angielskiemu" aby Asystent Googla nas zrozumiał -ale można ustawić sobie proste komendy np. "Turn on TV", "turn on the heating", "open the gate", "light on", itp. U mnie to dział. pozdrawiam w@hu
@fracz to ja mam chyba inna stronę do skryptow bo nie widzę odnośnika do filmu z iftt
Attachments
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (54.54 KiB) Viewed 364 times
Supla na pokładzie wemosa D1 mini z relay shield (gate Zibiego)+ sonoff basic z domyślnym softem + broadlink RM mini 3 + Philips hue z bridge v1
Post Reply