Google Home IFFT, sterowanie głosowe SUPLA

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nasze serwery nie są zintegrowane z IFFT. Nic w tum kierunku się jeszcze nie ruszyło.
magx2
Posty: 351
Rejestracja: śr maja 17, 2017 1:27 pm
Kontakt:

Możemy coś o tym pomyśleć Przemek https://platform.ifttt.com/docs

Zobaczę to jutro
Java 4 Life :twisted:

API Java
GUI
Server Mock

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tu bardziej chodzi o dedykowane callbacki
Które nie są zaimplementowane po stronie supla-server. IFFT chyba tez pobiera opłaty za integracje. Musimy to zweryfikować.
Awatar użytkownika
akszyn
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 22, 2019 2:40 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Czekam z niecierpliwością na oficjalną integrację z ifttt
Supla na pokładzie wemosa D1 mini z relay shield (gate Zybiego)z DS18B20 + sonoff basic (domyślny soft) + broadlink RM mini 3 + Philips hue white z bridge v1 + LoraTap (RF 433) z kinetycznym przełącznikiem + ai-speaker Dev1 i Dev3
Pawele
Posty: 176
Rejestracja: wt wrz 05, 2017 5:59 pm

A czy z pomocą ifttt lub bez (czy jakoś innym sposobem) można będzie kiedyś na głośniku Google Home uzyskać coś podobnego jak już istnieje w Automate, tylko zamiast telefonu żeby była to informacja na głośniku?

Np. powiadomienie o nowej poczcie w skrzynce lub przekroczenie danej temperatury w pomieszczeniu? Albo sama możliwość spytania o stan/wartości.
Awatar użytkownika
akszyn
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 22, 2019 2:40 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

w@hu pisze: ndz mar 25, 2018 10:18 am Można skorzystać z IFTTT poprzez założenia konta na supla.fracz.com, tam w scenach masz odnośnik do filmu który pokazuje jak to zrobić. Ja osobiście używam już tego rozwiązania -niestety póki co trzeba "gadać po angielskiemu" aby Asystent Googla nas zrozumiał -ale można ustawić sobie proste komendy np. "Turn on TV", "turn on the heating", "open the gate", "light on", itp. U mnie to dział. pozdrawiam w@hu
@fracz to ja mam chyba inna stronę do skryptow bo nie widzę odnośnika do filmu z iftt
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (54.54 KiB) Przejrzano 2369 razy
Supla na pokładzie wemosa D1 mini z relay shield (gate Zybiego)z DS18B20 + sonoff basic (domyślny soft) + broadlink RM mini 3 + Philips hue white z bridge v1 + LoraTap (RF 433) z kinetycznym przełącznikiem + ai-speaker Dev1 i Dev3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”