Supla na 12v

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
mihu
Posty: 159
Rejestracja: śr lut 28, 2018 6:00 pm

Witam co proponujecie na suple żeby sterownik był zasilany 10-16v i przekazywał napięcie na ledy. Mam w domu zrobioną instalacje dodatkową na 12v z systemem solarnym i akumulatorami i mam trochę tego oświetlenia.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Możliwe, że
https://supla.zamel.pl/produkt/slw-01/
ogarnie 10V. Musisz napisać do nich.
becON
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 16, 2017 12:02 am

mihu pisze: pn mar 05, 2018 2:39 pm Witam co proponujecie na suple żeby sterownik był zasilany 10-16v i przekazywał napięcie na ledy. Mam w domu zrobioną instalacje dodatkową na 12v z systemem solarnym i akumulatorami i mam trochę tego oświetlenia.
I to jest bardzo dobre pytanie!
Mały "sonoff basic" jako włacznik monostabilny na 12 woltów, a do tego jeszcze z możliwością wymiany fizycznego przekaźnika na statyczny (SSR), uprościłby i sprawił, że Supla była bardziej bezpieczna i uniwersalna do wielu zastosowań.
Supla w aucie i na działce!
zaba44
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 08, 2024 8:25 am

Coś się zmieniło w tym temacie. Mam instalację solarną na 12V i potrzebuję załączać zdalnie jedno urządzenie. Jest jakiś gotowiec czy trzeba robić na własną rękę. Jeżeli na własną rękę to co najlepiej kupić żeby było najprościej?
kiler88
Posty: 100
Rejestracja: ndz cze 21, 2020 10:55 am

Sonoff SV powinien spełnić Twoje oczekiwania, wgranie supli na własną rękę, ale może być zasilany także 12V.
zaba44
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 08, 2024 8:25 am

Dzięki za szybką odpowiedź. Zamówione. Usługa wgrania Supli u sprzedawcy modułu ~10zł więc nawet by mi się nie chciało szukać kabelka do programowania :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”