Prostota prostota i jeszcze raz prostota

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3941
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

makrz pisze: sob gru 14, 2019 12:05 pm Co działa Robercie? jasniej poproszę.
Zwijanie lokalizacji. Nie ważne, czy pierwszy element z danej lokalizacji jest widoczny w całości, w połowie lub tylko widoczna jest sama belka lokalizacji. Zwijanie i rozwijanie lokalizacji działa w każdym możliwym momencie.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
makrz
Posty: 395
Rejestracja: wt lis 27, 2018 1:43 pm
Lokalizacja: Opole

Robert Błaszczak pisze: sob gru 14, 2019 12:44 pm
makrz pisze: sob gru 14, 2019 12:05 pm Co działa Robercie? jasniej poproszę.
Zwijanie lokalizacji. Nie ważne, czy pierwszy element z danej lokalizacji jest widoczny w całości, w połowie lub tylko widoczna jest sama belka lokalizacji. Zwijanie i rozwijanie lokalizacji działa w każdym możliwym momencie.
Chodzi o takie coś jak na filmie. Białe kółka to kliknięcia.
Film
andrew01
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 24, 2019 6:49 am

Robert Błaszczak pisze: sob gru 14, 2019 12:44 pm
makrz pisze: sob gru 14, 2019 12:05 pm Co działa Robercie? jasniej poproszę.
Zwijanie lokalizacji. Nie ważne, czy pierwszy element z danej lokalizacji jest widoczny w całości, w połowie lub tylko widoczna jest sama belka lokalizacji. Zwijanie i rozwijanie lokalizacji działa w każdym możliwym momencie.
Android 8.0, na zdjęciu gdzie element moc kotła jest cały widoczny to zwijanie działa. Na drugim moc kotła jest w połowie schowany i już kliknięcie w belkę nie działa.


Obrazek
Załączniki
Nie działa zwijanie
Nie działa zwijanie
Screenshot_20191214-092806_SUPLA.jpg (174.05 KiB) Przejrzano 2567 razy
Działa zwijanie
Działa zwijanie
Screenshot_20191214-092748_SUPLA.jpg (166.75 KiB) Przejrzano 2567 razy
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

andrew01 pisze: sob gru 14, 2019 1:14 pm
Robert Błaszczak pisze: sob gru 14, 2019 12:44 pm
makrz pisze: sob gru 14, 2019 12:05 pm Co działa Robercie? jasniej poproszę.
Zwijanie lokalizacji. Nie ważne, czy pierwszy element z danej lokalizacji jest widoczny w całości, w połowie lub tylko widoczna jest sama belka lokalizacji. Zwijanie i rozwijanie lokalizacji działa w każdym możliwym momencie.
Android 8.0, na zdjęciu gdzie element moc kotła jest cały widoczny to zwijanie działa. Na drugim moc kotła jest w połowie schowany i już kliknięcie w belkę nie działa.


Obrazek
Ja pitolę! Czy Wy nie macie się czego czepiać? O takie pierdoły się czepiać.
Idę się napić.
Wy też idźcie 😁
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
andrew01
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 24, 2019 6:49 am

Wyluzuj troszkę 🙂 nie czepiam się, tylko zgłaszam niewielką niedogodność, która raczej nie jest zrobiona specjalnie.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

andrew01 pisze: sob gru 14, 2019 8:18 pm Wyluzuj troszkę 🙂 nie czepiam się, tylko zgłaszam niewielką niedogodność, która raczej nie jest zrobiona specjalnie.
Ale przecież się nie czepiam. Nawet o niej nie wiedziałem pomimo iż mam z 30 sprzętów na liście a i też czasem ja zawijam.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
andrew01
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 24, 2019 6:49 am

Tak to już jest, że każdy ma swoje sposoby na używanie aplikacji, ja mam 4 lokacje zwinięte i rozwijam tę, która mnie w danym momencie interesuje aby wszystkiego nie przewijać i dlatego to zauważyłem bo często zwijam lokalizacje.

Tak jeszcze słowo w temacie głównym tego wątku, zaproponowana rewolucja może i by u pewnej części znalazła zastosowanie ale na pewno innym nie przypadnie do gustu. Czyli najlepiej jak by były opcje wyboru, może skórki, może w ogóle konfigurator ułożenia elementów, kilka opcji na przełączniki (wysuwane, czy widoczne cały czas) ale...... no właśnie tym ale jest czas potrzebny na wszelkiego rodzaju zmiany w oprogramowaniu, późniejszym testowaniu, dopasowywaniu innych składników itp. itd. Może gdyby w projekcie były dziesiątki zaangażowanych programistów to by może w tą stronę to szło, ale przy garstce osób, które jeśli nie w całości to w przeważającej części działają w ramach czasu na hobby to i tak należy się ogromny szacun i uznanie za cały projekt!
Awatar użytkownika
makrz
Posty: 395
Rejestracja: wt lis 27, 2018 1:43 pm
Lokalizacja: Opole

Ja też bym się wypowiedział ale chyba za bardzo już się już napiłem :D OT
kerad
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 22, 2020 10:55 am

andrew01 pisze: sob gru 14, 2019 1:14 pm Obrazek
Jak podpisujecie urządzenia żeby w aplikacji się wyświetlały nazwy, jak na obrazku powyżej "temperatury"? W cloud dodałem w miejscu komentarz nazwę urządzenia, przykładowo "brama wjazdowa 1" a w aplikacji widzę tak jak w oryginale tylko "Brama".
Dzięki za naprowadzenie
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3941
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Musisz wypełnić pole podpis dla kanału, a nie komentarz dla urządzenia.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”