Action Triger - zamek szyfrowy

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
piotrekk
Posty: 133
Rejestracja: czw wrz 19, 2019 7:12 am

Gang pisze: wt lis 02, 2021 4:32 am Przy 6 cyfrach i no 989898 szybciej by było przekop zrobić ;d
a niech ci teraz jeszcze dojdzie drganie styków :-), albo raz nie złapie
klawiaturę jeszcze rozumiem ale dzwonkowy to chyba słabe rozwiązanie
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Mnie to przypomina otwieranie zamka za pomocą kodu morse-a. https://youtu.be/CUYceXnb_zY
Obrazek
Awatar użytkownika
Gang
Posty: 616
Rejestracja: pt lis 09, 2018 12:44 pm

a może to połączyć! 1. 3. i 5. przez naciskanie jednosekundowe, a 2. 4. i 6. przez przytrzymywanie 3sekundowe. ;)

W domu może się nei sprawdzi, ale w jakimś escape room mega pomysł.
Zamel: MEW-01, ROW-02, THW-01, RNW-01, SLW-02, ROW-07, mROW-02, PNW-01. DIY: Supla Device RPI + 10 xiaomi mija2, Sonoff: basic + 7 DS18B20, basic x2, touch, mini x3, - Nodemcu x2, - ElectroDragon ESP8266 - Gosund SP111 x3
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Przydałby się impulsator ze starego aparatu telefonicznego z tarczą :)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Dokładnie, wolałbym przez płot przeskakiwać 😂
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Duch__ pisze: wt lis 02, 2021 5:16 am Mnie to przypomina otwieranie zamka za pomocą kodu morse-a. https://youtu.be/CUYceXnb_zY
Np coś w tym stylu. Po co osić klucze czy rfid do niezbyt istotnych urządzeń typu np domofon czy futrka z elektrozaczepem.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Chcialem dobrze ale co niektórzy wolą drzeć sibie lqcha na co mam wywalone.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

QLQ pisze: wt lis 02, 2021 8:14 pm Chcialem dobrze ale co niektórzy wolą drzeć sibie lqcha na co mam wywalone.
Łach, łachem, ale nie uważasz, że jednak wielokliki mogą być trochę uciążliwe aby wygenerować nimi cały kod...
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Goral64 pisze: wt lis 02, 2021 9:56 pm
QLQ pisze: wt lis 02, 2021 8:14 pm Chcialem dobrze ale co niektórzy wolą drzeć sibie lqcha na co mam wywalone.
Łach, łachem, ale nie uważasz, że jednak wielokliki mogą być trochę uciążliwe aby wygenerować nimi cały kod...
Uważam, że każdy pomysł jest dobry. Chcecie drzeć łachą jak to napisałeś to sobie drżyjcie. Jak bym potrafił programować na Waszym poziomie to Supla byłaby lata świetlne przed Tuya i etc. Ale najlepiej jest napierdalać się z jakiś głupich pomysłów. wg Was. Mam takich kilku kolegów programistów/ nibyb to informatyków...najbardziej niesłowni i nie dotrzymujący danego słowa ludzie, którzy to jak powiedzą, że za 30 min będą to są dwa dni później. Jak jesteś takim genuissem to jak kywa napisałeś weź ten impulsator z telefonu tarczowego i zrob nam zamek szyfrowy do Supli I nie errdol farmazonów.
.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

QLQ pisze: wt lis 02, 2021 10:31 pm Uważam, że każdy pomysł jest dobry. Chcecie drzeć łachą jak to napisałeś to sobie drżyjcie. Jak bym potrafił programować na Waszym poziomie to Supla byłaby lata świetlne przed Tuya i etc. Ale najlepiej jest napierdalać się z jakiś głupich pomysłów. wg Was. Mam takich kilku kolegów programistów/ nibyb to informatyków...najbardziej niesłowni i nie dotrzymujący danego słowa ludzie, którzy to jak powiedzą, że za 30 min będą to są dwa dni później. Jak jesteś takim genuissem to jak kywa napisałeś weź ten impulsator z telefonu tarczowego i zrob nam zamek szyfrowy do Supli I nie errdol farmazonów.
.
Nie kumam skąd ta mowa nienawiści?
Mnie się Twój pomysł podoba, sam fakt takiego spojrzenia na wielokliki i Action Trigera. Ale chyba mam prawo uważać, że bezbłędne wyklikanie np. kodu 5342 może być kłopotliwe, jeśli gdzieś się śpiesząc człek pomyli.
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”