Arduino i całkowity czas otwarcia

Tadeusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 12, 2017 6:38 am

Proszę o informację, czy Całkowity czas otwarcia / zamknięcia dla funkcji: Otwieranie i zamykanie rolet jest kompatybilny z Arduino?
W Szkicu dodałem urządzenie: RollerShutterRelays jako parametr podając dwa numery portu cyfrowego. W CLOUD wybrałem funkcję: Otwieranie i zamykanie rolet dla odpowiedniego kanału. Następnie wystąpił pierwszy problem. Wprowadzając czas otwarcia / zamknięcia z klawiatury, zaakceptowanie ustawień nie skutkowało zapisaniem wyżej wymienionych wartości. Proces należało powtarzać kilkukrotnie, pomagało modyfikowanie wartści przy pomocy strzałek pojawiających się w polu. Drugim problemem jest sposób działania aplikacji na telefonie. Pomimo, przynajmniej wg mnie, prawidłowo wprowadzonych wartości czasu otwarcia / zamknięcia rolet, rzeczywiste ich podnoszenie lub opuszczanie trwa wyłącznie w czasie gdy przytrzymuję odpowiedni przycisk odsłoń / zasłoń.

Tadeusz
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18353
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Biblioteka dla Arduino jeszcze nie obsługuje tej funkcji. Na razie ESP8266 to wspiera.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18353
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

... co do problemów z zapisem. Jaka przeglądarka ?
Tadeusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 12, 2017 6:38 am

Przeglądarka to Maxthon v5 w wersji portable.
Czy potrafi Pan podać orientacyjny termin wprowadzenia wsparcia czasu otwarcia / zamknięcia dla Arduino?

Tadeusz
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18353
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na dniach mam zamiar się tym zająć.
Tadeusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 12, 2017 6:38 am

Bardzo dobra wiadomość. Dziękuję za wyczerpujące informacje.

Tadeusz
Awatar użytkownika
nowy1
Posty: 339
Rejestracja: pt lip 01, 2016 11:51 am
Lokalizacja: Warszawa

by procentowe otwieranie działało musi być jakiś specjalny soft wgrany ?

bo mam 1.8 i nie działa u mnie
kubayashi
Posty: 37
Rejestracja: śr gru 14, 2016 4:45 pm

Czyli firmware z linka https://github.com/SUPLA/arduino jeszcze tego nie zawiera?
Jeżeli tak jest to kiedy możemy spodziewać się aktulizacji?
Tadeusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 12, 2017 6:38 am

Proszę o informację, czy w oprogramowaniu dla Arduino została już zaimplementowana obsługa całkowitego czasu otwarcia rolety?

Pozdrawiam, Tadeusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”