Sonoff monitorowanie wejscia

slawek
Posts: 1556
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:48 pm
Location: Biała Podlaska

Tue Mar 28, 2017 10:42 pm

Więc przy zwarciu GPIO do masy musisz mieć zmianę stanu wejścia... jeśli nie - polutuj rezystor....
Gdy wszystkie możliwe sposoby zawiodą - pozostaje przeczytać instrukcję...
MILLER
Posts: 35
Joined: Tue Mar 21, 2017 9:54 am

Wed Mar 29, 2017 7:54 pm

Dzięki za pomoc udało się ogarnąć faktycznie rezystor musi być dobrze połączony, teraz jeszcze mi tylko brakuje powiadomienia w trybie uspionym :D
MILLER
Posts: 35
Joined: Tue Mar 21, 2017 9:54 am

Sun Apr 16, 2017 9:30 am

Mam jeszcze pytanie czy były może jakieś pomysł żeby stworzyć jakieś definicje boolowskie do sterowania ?
User avatar
pzygmunt
Posts: 4141
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue Apr 18, 2017 8:10 am

MILLER wrote:
Sun Apr 16, 2017 9:30 am
Mam jeszcze pytanie czy były może jakieś pomysł żeby stworzyć jakieś definicje boolowskie do sterowania ?
??
MILLER
Posts: 35
Joined: Tue Mar 21, 2017 9:54 am

Fri Apr 21, 2017 7:35 am

Mozliwosc sterowania wyjsciami z automatu np czasowo impulsowo albo zadzialnie z wejscia
User avatar
pzygmunt
Posts: 4141
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Fri Apr 21, 2017 7:36 am

Czyli taki włącznik schodowy np ?
MILLER
Posts: 35
Joined: Tue Mar 21, 2017 9:54 am

Sat Apr 29, 2017 8:56 am

Czy jest mozliwosc dodania do harmonogramu zadzialanie przekaznika z wejscia np. Otwieram drzwi i z krancowki zapala mi sie swiatlo
User avatar
pzygmunt
Posts: 4141
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue May 02, 2017 9:20 am

Będę wprowadzał funkcjonalność włącznika czasowego (niezależne od harmonogramów)
Gucio2607.
Posts: 249
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Mon Sep 04, 2017 6:05 pm

Jaki powinien byc kontaktron NO czy NC aby stan zmienial sie po otwarciu bramy?
User avatar
pzygmunt
Posts: 4141
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Sep 04, 2017 6:31 pm

Kontrakton NO.
Status zamkniętej bramy uzyskujesz po zwarciu wejścia czyli montujesz go tak aby przy zamkniętej bramie obwód był zamknięty, a przy otwarciu aby kontrakton wracał do swojego normalnego stanu czyli otwartego (obwód otwarty)
Post Reply