Supla Scripts - Po zalogowaniu zapamiętaj mnie na dłużej

lewandam
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 01, 2018 4:23 pm

Witam panowiem mam taki smieszny problem za kazdym razem musze sie zaogowac do Supla Scripts pomimo zaznaczenia opcji "Po zalogowaniu zapamiętaj mnie na dłużej" mial ktos podobny problem sprawdzalem inne przegladarki i jest to samo ;) Kilka lat nie bylo z tym problemow az nagle nie pamieta logowania wie ktos co moze byc przyczyna ?? podpowiem ze odrazu po zamknieciu karty musze sie logowac od nowa....

Dzieki robicie zajebista robote Supla wymiata
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8349
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lewandam pisze: wt kwie 05, 2022 9:11 pm Witam panowiem mam taki smieszny problem za kazdym razem musze sie zaogowac do Supla Scripts pomimo zaznaczenia opcji "Po zalogowaniu zapamiętaj mnie na dłużej" mial ktos podobny problem sprawdzalem inne przegladarki i jest to samo ;) Kilka lat nie bylo z tym problemow az nagle nie pamieta logowania wie ktos co moze byc przyczyna ?? podpowiem ze odrazu po zamknieciu karty musze sie logowac od nowa....

Dzieki robicie zajebista robote Supla wymiata
Skoro kilka lat nie było problemu, to wg mnie zapamiętał Cię na dość długo :P
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Opcja "Zapamiętaj na dłużej" powinna zapamiętać Cię na 2 tygodnie. Jeśli nie masz w przeglądarce czyszczenia ciastek przy wyłączaniu albo podobnego mechanizmu, to powinno pamiętać nadal - nic tutaj się nie zmieniało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SUPLA Scripts”