Łatwe otwieranie bramy podczas jazdy samochodem.

AdamGolasz
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 11, 2021 10:46 am

Mam pytanie i prośbę o pomoc w sprawie której z pewnością wielu ma do czynienia. Chodzi o rozwiązanie w sytuacji: mieszkamy przy drodze z dużym natężeniem ruchu i zbliżając sie do bramy wjazdowej trzeba sie zatrzymać i czekać aż brama się otworzy tamując ruch na jezdni. I słuchać klaksony bałwanów mimo że to droga w centrum miejscowosci. Moja żona zupełnie sobie z tym nie radzi. Jak również nigdy nie korzysta z zmartwiona podczas jazdy samochodem. Najlepsze rizwiasanue dla niej to jakiś prosty przycisk niedaleko kierownicy z kartą SIM który laczyl by się z suplą i uruchamiał bramę o wiele wcześniej niż pilot. Najlepiej aby przycisk ten sygnalizował dodatkowo czy brama jest otwarta czy zamknięta. Czy jest to wykonalne?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sterowanie głosowe telefonem ? Odpowiednio wcześniej wydajesz polecenie otwarcia bramy.
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Można zrobić skrót na pulpicie ekranu do otwierania bramy i otworzyć ją wcześniej. To co ty chcesz zrobić to jakaś mocna kombinacja. Poza tym w takim przypadku nikt nie ma prawa na ciebie trąbić 😄
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Zainteresuj się https://call.supla.io/
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
AdamGolasz
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 11, 2021 10:46 am

pzygmunt pisze: ndz cze 26, 2022 8:14 am Sterowanie głosowe telefonem ? Odpowiednio wcześniej wydajesz polecenie otwarcia bramy.
A czy telefon musi mieć aktywny ekran i uruchomioną aplikację?
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Ja używając iphona nie muszę mieć włączonego ekranu , zwykle telefon jest w uchwycie i zablokowany. Działa . Działa nawet jak jest włączona odtwarzana muzyka czy film , byle nie za głośno 🤣
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
AdamGolasz
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 11, 2021 10:46 am

To skaplikowane. Ona wozi telefon w torebce. Najprostszy był by zwykły przycisk maszynowy w okolicach kierownicy.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
AdamGolasz
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 11, 2021 10:46 am

Oo. Już coś konkretnego. Tylko czy będzie działać z Beninca Head?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Jak masz już podłączony SBW-0x, to równolegle do SBW podłączysz proponowany odbiornik. Tylko zasilanie radiolinii musisz podłączyć przez przetwornicę Step-Down (np.: https://allegro.pl/oferta/ac-15-52-v-dc ... 2146500687).
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”